Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem erről az a véleményem hogy az utcán is jó motorozni maga az hogy mész a géppel 8-10000rpm jó hang stbstb már az adrenalin és sztem ezzel nem csak én vagyok így...
Természetesen a pályázás az mástészta...és ebben igazad van...csak nemmindenkinek van arra pénze hogy felkarcoljon 1 gumit meg hogy kifizesse a 10rongy beugrót stbstb...vagy csak simán sajnálja a pénzt kiadni arra hogy biztonságba legyen vmilyen szinten...és inkább felmegy a Mátrába hogy ott tegye le a térdkoptatóját és néha aporos úton a bukógombát...aztán vagy kiszedik az erdőből vagy a szallagkkorlátból vagy nem...többek között a Mátrát ezért meg se fogom közelíteni motorral...
Fősulira járok a ZSKF-re, de amúgy bármikor, bármerre csak legyen tavasz, legyek túl a vizsgákon és legyen meg a moci (ez a legkönnyebb faktor egyenlőre) :)
akkor te itt laksz a közelben ha meg lessz a mocc majd gurulhatnánk egyet
De-De, a "CSB-Plázában" Békáson. Mondjuk nem gyengén néz ki az épület és a kínálat... :)
csak nem a bp-i csiki begénél voltál?az akkora egy szánalmas cég
városban tényleg szar motorozni. szerpentinen egész jó.
csak az a gond h nem minden 10kmenként van pálya
Na hát köszönöm a sok tippet, videót, azt hiszem sajnos az optika ellenére letettem erről a gépről. Most a Suzuki GS500F-et nézem, 1.35 milla és elég pofás, de mégsem egy lóerőgyár, ami nekem nem hátrány - asszem...
lengővillát meg a vázat h políroztad?
na végre nem a kocsikrol van szó má kurva uncsi volt
RS 250 kezdö motornak hmmm......
szerintem inkább vegyél egy lustább motort pl.:600as Hornet vagy ilyesmi,Fazer az is megy de mégse olyan költséges meg agressziv mint egy RS250 na meg azt fenntarani....
nem vagyok egy nagy mito fan,de ez azért nem rossz
megérkezett a fém-fékcsövem juhééé!
Viszont már csak egy szép tavaszi napon fogom feltenni
Uhhhaaa Nem kicsit megy.
Gyártottak Honda Rs125-őt??? azthittem csak talma megy ilyennel, (ment).
Azért ez már valami: Mito SP 525
Az RS250 nagyon felejtős kezdő motornak ahhoz a géphez rengeteg tapasztalat kell. Az egy igazi komoly versenygép pláne egy kis átalakítás után! NEM KEZDŐ MOTOR!!!!!!
Jah vegyél fel msn-re ha tudsz: csongi@citromail.hu
Hallod eladom neked a VFR-t 400-as 70 lóerő, kezdőmotornak szerintem tök jó, ha nem számít annyira a sebesség és tudsz magadra vigyázni. Ha meg családod van akkor inkább azzal foglalkozz, nem a 2t állandó bütykölésével. 250 2T-t meg felejtsd el.
Dadis koma, attól még hogy Te nem szeretsz utcán motorozni, és szerinted felesleges magamutogatás, azért remélem sokak szerint nem így van...
Szerintem igenis jó utcán motorozni, kezdve attól hogy átugrok szegedre a rakpartra ismerősökhöz, elmegyünk kanyarogni valamerre, vagy épp csak túrázgatom... ...vagy netán csak a városba marhulok...

minden esetre az utcai motorozásnak is megvannak a maga szépségei, és az is biztos hogy az utcai nem adja vissza a pálya feelinget, DE a pálya sem az utcai feelinget!
Az jó.
Piliscsabán vettem. Tudsz róla mondani valamit? hogy használták ilyesmi.
gyááá, iszonyat mitlép.
én is motorozom egy ideje,most mitoval versenyzem,és itt a 400as zxr jövőre,kipróbáljuk,meglátjuk milesz.Én nem ítélem el az utcai motorozást,de nem tartom sokra,és sztem nagyon veszélyes.én inkább pályára gyűjtögetek,ott kiélem magam.
Ebben is van igazság...
Minek nagyobb? aztse motorozta még ki meg te sem. felesleges nagymotor. Mindenki megy x ezer km-ert 125-össel és azthiszi tud motorozni. Énis megyek vissza 125, vagy 250-be. igaz jövőre már utcán nem motorozom csak pályán. Felesleges nagygépet venni. Minek? Hova? Utcai motorozás baromság. Sok buzinak kell az magamutogatásra. Merthogy utcán jót nem lehet motorozni azis biztos. Semmi adrenalin. Csak kidobozz pénz benzinre gumira.