Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú, hát köszönöm a sok videót. Igen, mondjuk nem ez az a hang, amit szeretnék... :) De az optika nagggyon kemény.

Na megnézzük ezt a ZXR-t. :)

Vagy másik alternatíva az RS250 lenne, de az meg ugyebár itthon nem kapható... :(
Akkor meg ha már ilyen lenyugodott korszakod éled akkor nyugodtan vehetnél egy kicsit nagyobbat nem biztos h neked való már egy RS125.HA pedig tudod kontrolálni a jobb csuklód akkor meg pláne a nagyobb kell már csak a nagyobb erőtartalék miatt is. Sztem neked pont megfelelne egy 400-as ZXR Kawasaki! De ez az én véleményem nem szólok bele mit veszel...
Rs tulajok ne fikázzatok!!!!!
30. Ezért is nem mertem eddig motorban gondolkozni, merthogy állandóan toltam a régi kocsijaimnak. Mostmár tényleg csak a feeling miatt érdekel a téma, nem a száguldás miatt ill. a családomnak is tartozom mostmár annyival, hogy nem csapom szét magam...
Autóval meg lehet 4 kerékkel sodródni le az útról
Ez nem neked szólt bakker
Öreg ha fizettek volna akkor sem mentem volna a BME re nem vagyok kíváncsi a sok nyomorékra aki oda jár.....
Amúgy a BMF re járok Műszaki Menedzser szakra csak h képben legyél
NEM
ha ez az RSbe pakolós nekem szólt, akkor elmondom szoktam autót vezetni...
igaz tényleg nem sűrűn mert csak 4 kereke van és még dönteni sem lehet...
inkább motorozom.. elvégre motoros vagyok nem?
Neharagudj megkérdezhetem a korod????
Akkor meg elég gáz a BME re nézve is h beirsz ide egy kurva nagy blödséget és azt hiszed neked van igazad
Menjmár haver ehhez nem kell BME csak olvasni kéne szaklapokat
Mi 4 különféle ujságot veszük havonta és ez már sokévre nyúlik vissza. 1969-től megvan az összes autómotor amióta megtanítottak 1 osztályban olvasni azóta a kedvenc olvasmányaim a szaklapok voltak ha lehet ne akarj itt kioktatni....
Nem ragaszkodom hozzájuk, csak itt láttam eddig ezt a gépet. A kishölgy konkrétan azt mondta, hogy nem igazán tudom kipróbálni. Ár letét vagy a kocsimat otthagyom ez egyértelmű, nem is volt kérdés, ennek ellenére azt mondta, hogy nincs próbamotor. :) Erre én meg az előbb is említett dolgot mondtam, hogy így életemben nem vennék semmi nagy dolgot, mármint próba nélkül.

A hangjára vagyok baromira kiváncsi (merthogy nem is indította be), kutatok egy kicsit hátha lelek vmit...
Igazadvan... Végül is én csak gépészmérnök leszek, és gőzöm sincs az egészről.. Bezzeg te biztos nem gond számodra 4 év a BME-n, mert végülis jó szar suli, és neked profnak kéne lebnned itt :P
Hja, és kicsit nézz a stílusodra... Még kultúra se szorult beléd....
Volt már szerencsém Integra Type-R hez is és VTI Civichez is nem rossz gépek...
Bár azért az Integra közelebb áll a szívemhez AZ OLaszos design hiányzik belőle akkor ütne a gép (sztem kicsit unalmas kívülről az autó)
És kiafaszt érdekel attól még segghülye az autókhoz.
Leírom h ott kezdődik h 2 kompresszor erre ő há mé ezt elhiszitek chip meg kipuff kétszer anny lóerő
Istenem ezt lúzert még életében nem vezetett autót sztem nyugodtan pakolhatja az Rs-be a km-tert nem irigylem tőle
ISmerős a motorod csávó
Megvolt már!!!

Az egyik jó barátomtól vetted..
Nem rossz motor csak megcsinálod rajta azokat amit mondott és kajak lesz
ha lerakod ugymond "letétbe az árát"szerintem kiprobálhatod.Yamahánál igy müxik...de azért gondolj bele és ha fikázol vele....
a Csiki-Beke család itt lakik tőlünk egy utcányira(régen fater szerelte az autójukat)és a kiscsávónak van egy 80as versenyKTM-je és nem meri neki húzni(és skót geci mert nem is adja oda)én odaadtam neki a Rometet és oan kuki h még be sem tudta rugni
tehát ennyit a csiki-begéékről
Csiki-Begések nagyon faszok!!! Sok lúzer !!!!!!
Semmihez nem értenek és még az arcuk is nagy!!!
Vicc az a személyzet!!!
:D

Nem tud valaki RS125 videót mutatni nekem? A kisasszony a kereskedésben azt mondta, hogy igazából nem lehet kipróbálni. :)))) Erre mondtam neki, hogy igen, biztosan megveszek úgy egy 1.3 milliós motort, hogy nem próbálom ki... :)))
Hát cbr nincs 15ló se, az aprilia is inkább 30, de az aprilia az megy rendesen.
A cbr meg max postásmotor.
pl: integra type-r
Először is köszi a tippeket. Ez érdekes, a Csiki-Begénél pont áll egy CBR125-ös. 630e és van benne 2.500 km és nem tört, nem esett. Ennek ellenére valami (nem akarok nagy hülyeséget mondani, de a csaj mondta), 15 LE a gép, ez az Aprilia 125 meg valami 35. Mondom, tőle tudom ezeket az adatokat. Bevallom frankón, eddig csak "eseti" tapasztalataim vannak motorozás területén, de kinézetre bizony ez a gép viszi nálam a pálmát és mostmár azt is tudom, hogy azért nem fog a postás a biciklivel leelőzni... :)

2 személlyel is el lehet azért motorozgatni?
egyet értek
Ez így van!