Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

műbizonylatod van a cuccokhoz????
Jah majdnem elfelejtettem: van egy új cuccunk(még fejlesztés alatt, de már műxik). Egy kis gomb, ami kajakra kikapcsolja különoilt, megragad a dugó és 160-nál egy szép kis füstöt húzol magad után. e miatt úgy meglepődik a rendőrbácsi, h lessz annyi időd h gyorsan bedobod az árokba a moccot és elbújsz a bokor mögött. figyelem: ehhez már egy kis rejtőzködési képesség is szükségeltetik: ajánlom a terepszínű ruhát. Most dolgozunk olyan mocc ruhán ami felveszi a terep színét automatikusan. JAH ÉS CSAK OLYAN MOTOROKON MŰXIK AHOL MÉG NEM KÖTÖTTÉK KI KÜLÖNOILT
én kérek mindent csongi jaés egy tudod oan kis szerkezetett is ami 100as szöget szor kiaz útra és strobit is bele ha már füstgép az egész motor akkor legyen már disco feelingje
na megyek mert szar az szgépem és a kis húgom itt nyúzza a fülem hogy "húzzááámááá" a testvéri szeretett
Kolmolyan van nálam . Ugyanitt: Tuning gyertyakulcs(ha ezzel húzod meg 3 le +), tuning tükör (nem csak hátra látsz benne, hanem előre is), tuning kulcs(ha menet közben rátekersz egyet, olajat köp a mögötted jövő rendőrautóra) kapcsolható tuning főtengelyszimering: ha üldöz a yard, vagy gyorsabb valaki a pályán akkor csak bekapcsolod, szimmering-en lessz egy kis lyuk, leszívja a váltóolajat, és egy rakás füstöt nyom a mögötted levő pofájába(figyeleM: csak a verseny/pályanap utolsó métereiben érdemes használni!!!!

EZEK MIND TOP SECRET CUCCOK, CSAK NÁLAM LEHET KAPNI. KÖZÚTI FORGALOMBAN NEM HASZNÁLHATÓK, CSAK VERSENYPÁLYÁN
nekem csak egy rossz kilométerorám van meg a tartokonzolja amibe a visszajelzök vannak ja spirál az van és az jo is
italycorsénak asszem van
Látom a cinkelés még mindig megy
helló!Ha valaki tud Aprilia rs 125-höz műszerfalat sz szóljon!!!Előre is köszönöm
nálam tuning gyújtáskulcs is van
Mostanában 1re többször látom a Futurák hirdetésében,hogy némelyikhez "dupla power"-t írnak.....Én vagyok lemaradva vagy ők a hülyék?
Erős a power?? hallod jah, de tuning power ráraksz akkor +5 lovat kapsz a 30 felett:D, Amúgy rs-en nem érződik annyira, mert lassabban nyílik meg, cagiván gyorsabban. . Jah tuning powert lehet nálam kapni
Ok ok de most nem ez a lényeg!
Az olasz árra számolj rá kb 150 000 ft-ot
De volt egy tesztes oldal asszem 125.vilaga.hu
Mindkettő megy, cagiva talán kényelmetlenebb, de kb ugyanazt tudják.
wáááááá !!! Segítsetek!!! Most készülök 125-öst venni a kiszemelt egy rs lett volna de apám ma haz jött és mondta h van mito 7 sebbeséges tuning kipuf rendszerrel 4000 km-rel új gumikkal és elég olcsó mivel olaszban van. Ennyit tudok róla még csak nem is láttam. Szal a menetteljesítmény különbségek érdekelnének! Pl.:ugyanannyira erős-e a power (mennyire érződik) és gyorsulásban mennyivel lasabb?
Segítségetek előre is kösz!
Na tudsz róla mondani valamit?
te motorod....
Csáó!
Van egy Rs-em egy 2005ös szép gyári állapotban 4500km-el!
Akit érdekel írjon a sharky16@citromail.hu-ra!
az csak azért van rajta mert egy kis emlék füzödik a csiki begés kirándulásomrol a haverokkal.... ugyhogy rajta hagyom ha szar ha nem
ItalyCorse.. a motorod gyönyörű... nagyon nagyon gyönyörű de nem tudom milyen megfontolásból raktad rá azt a csiki begés szar matricát... olyan szinten retekül néz ki rajta hogy pfff... szedd le mert rontja az összképet... amúgy nagyon szép
gondolom tapasztalatból mondod...

na mind1 sztem azért tartja a lépést egy fazer egy Rs 250el gyorsulásban de sztem akkorsem nagy a különbség...

de tökmás mind a két motor és felesleges összehasonlítani a kettőt..szal téma felejtős részemről...
sokkal sokkal!!
hát nemtudom mennyivel kevésbé agresszív egy Fazer mint egy Rs 250...
bencee: elöször fel kell csiszolni vizpapirral tök simára utána veszel a boltba polirkorongot ilyen flexreszerelhetöt és kezdödhet a party ja meg kromtisztito pasztával be kell kenni ugy hatásosabb