Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha jól értelmezem Talma apriliával megy jövőre...



éljen!! végre tudja mia jó!!
250++
Köszi! A hátsó lámpa egy kicsit furán néz ki... de amúgy korához képest jó a külseje!
Átküldtem vfr képeket!
halleluja.........
Akkor egy témába vágó kérdés: kinek mennyit megy végre a gépe?
Néhány lappal ezelőtt meg Joe offolta szét a topicot... Amúgy meg tökmindegy ti sem rs-ről beszéltek
Ha te azt tudnád
Hát ja srácok van itt elég baromság nem kéne még megfejelni ezekkel a blödségekkel
Komolyan akkor mik mehetnek az 50-es topicban??
Be sem merek nézni
azt nem értem, hogy 50-es barátaink miért ide szórják a hülyeségeiket miért nem az 50-esbe. születik nélkülük is elég faszság itt
Kössz
az egyetlen minimálisan értékelhető hozzászólást Joe alakította....
beleolvastam a topicba.... ez az utolsó oldal......... ennyi faszságot Jéééézusom.
Ciao!

www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...

Akit érdekel, hívjon!

0620/662-9785
Kösz én is így gondoltam
jól szét offoljátok a topicot :)
nézd meg mi van aCDn Lightscribe-s cd
van ott egy szaros cd es?
nézz be atüzér topicba
2 is van te balfek :D egfyebkent nem off
tudta dhogy a TZRneka vázában vanegy nitró tartály?
nekem olyan alvazam van vazz amibe benne van a nitro gecc es ha lecsontolod a gepet radob + 300 pacit es a turbos neon +200 paci na meg a matrciat + 100 paci vazz
nálam van TURBÓS neon,és matrica ami +30pacit dob a gépen
Persze a srác vette a motort kb 3 éve zsír állapotban egy motorszerető szintén Piliscsabai sráctól őt is ismerem. Szóval kb 6-7 évre visszamenőleg tudom az életét a motornak.... Mindig rendesen szervizelt kopó alkatrészek ki lettek cxserélve normális olaj lett beletöltve én mentem párszor a motorral nagyon erős volt.. A Norbi akitől vetted azért adta el mert már tavaly eladta mindenki a terepmotorját egyedül nem akart motorozni meg kiderült időközben h lassan dugó és hajtókarcserére szorul a gép. Utána már nem is járt vele csak néha beinditotta járatta és most sikerült eladnia neked.. Ennyi sztem amennyiért vetted jó vételt csináltál...
Még nincs szabadalmaztatva se sajnos, nehogy a japók lenyújják.