Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1üttérzést várnék v
basszátokmeg!
neeeem
áhh ott motorokról megy az OFF
ja kicsit off sry carstyling.hu-n szoktam lenni sokszor ott csak az van szinte
nincs a környéken valami autos totyik?
de ennyiert ???kerdes h megeri e...nekem semmikepp sem...voltal tökölön most a szezonzaron?vagyis konkrétabban mond neked vmit vogelsinger sandor nevu ember? :)
Azért azt még elmondom h a 360-s menetteljesítményei: 0-100 3.7 sec végsebesség 344...
Bármelyik széria sportmotort megeszi
hat ja K&N azert nem rosz föleg a tipusspecifikus :)
A Direktszürö a leg csicskább tuning Bár mondjuk egy K&N sportszürő ami 30 ezer az már elmegy de amit megveszel a Bombastikban 5 ezerért
CSak azért h ne tegyél olyan hirtelen kijelentéseket ha nem értesz hozzá!!!
Normális hozzá értő ember kell és jó felszerelés...
Sajnos sokan vannak akik azt hiszik h tudják a szakmát aztán több kárt csinálnak mint hasznot..

A Marisra most fogunk írni egy teljesen új térképet 12-14 le plusz a cél a sportrendszer már fennt van ha minden jó akkor a gyári 2litereseket fogom alázni rendesen Mert ugye azt is mindenki tudja h egy tuningmotor jobban veszi a lapot mint a gyáriak..
nah most neztem a grafikonokat hat egy Ferrarira Bi-Compressor az lenne az egö hogyha nem lenne ekkora teljesitmeny növekedes :) de mi chiprol beszelunk es en maradok magyarorszagon az van realis elerhetosegbe :)
mind1 en nem akarok vitatkozni en mar lattam ojan integrat amibe rakattak chipet es amikor elvittek bemeretni akkor volt minusz LE..meg accordot direktszürö minusz 5 LE
hat ja de sajnos most nem olaszországba és nem spanyolországba járunk :) itt nincs annyi alfa mint ott ferrari :)
Hallod more ha olyan okos vagy és vagány akkor biztos hallotál már a Novitec cégről???!!!
A legjobb Ferrari tuningokat ők csinálják.... Gondolj bele egy eleve tuningolt motort finomítanak tovább..
A legnagyobb Ferrari tuner emellett még Fiat Lancia és Alfa Romeo tuninngal is foglalkozik....
Mellékeltem a fékpados méréseket 360Modena és 430-as motortuningjáról ami azzal kedődik h rápakolnak a gépekre 2 kompresszort és azzal folytatódik h jól "feltekerik"..... A Legjobb tuningalap a turbós motor..
Gondolj bele ha nem lenne turbó a dizelmotorokon még mindig az őskorszakban járnának teljesítményben


Na ők csinálták az egyik legjobb Coupé tuningot is. Egyébként Chippet iratni a legjobb ja van ismerősöm aki ezzel foglalkozik ha vkit érdekel.... Elég szar Impreza Sti-ket szokott csinálni...
az evo egy tökéletes pontos gyilkológép de a Subaru az Subaru
Amúgy ér. Spanyolba fater egyik barátjának bedobtak a primerájába, és aszonta érezhetően jobban ment.
Matt, mondmár meg h mi a különbség 2 széria mittoménmilyen kocsi között. A gyárban beállítják egy széria pl Nissanra aztán csak bedugod azt kész. Amiket írogathatsz azok már komolyabb cuccok. Jaja agyatokra megy a sok nfs.

ItalyCorse szerintem ha lessz időm jövő hétre meglessz az üléspúp.
Jah nem kell valakinek üléspúp? 99- szériától. Színre fújjuk.
nahat epp ezaz :) csak en nem tom nekik elmagyarazni h a chip az kb nem er semmit :)
ja Subaru jó föleg rallyban de utcan jobb az EVO...en 400 LE-s EVOban ultem :)
épp ezaz előre megirt chip sose lesz jo..szar lesz...mindent egyedileg kell padon beállitani szvsz legalábbis ha valaki eredmény és pozitiv eredményt akar elérni :)
Nah bazz úgy látom itt a többség túl sok need for speed és társai játékot játszott Mert már nagyon értetetk az autó tuningoláshoz
Castrol rulezzzz!
Beletettem a mociba és be is sült
Szerencsém volt mert megvártam míg lehül és utánna beindult...Nem vettem észre,hogy elgyengült volna vagy valami
Jaja Subaru 4ever!!! A múltkor ültem egy 2006-os STI-ben de összeszartam magam úgy féltem. Ilyen érzést még egy autó sem nyújtott.
jaja Subaru a király 4keréken...(ha versenyről van szó )