Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ehhez a témához csak anniyt hogy 3-4hete kb a Hajógyárin kintvoltunk illegálon, és kijött egy Fekete Subaru 2 nagydarab 40es fazon 2 plázakutyával...beállt vonalra ALS el elkezdett durrogni és mint egy WRC elindult!!! visszajött kinyitották a motorházat és egy olajcső lecsuszott
A fazon fehér ruhába volt és látnotok kellett volna az egyik telefonnal világít a másik meg zsebkendővel nézegeti a csöveket közbe meg telefonál
kicsit vicces volt... de amit ment ott a gép az Brutál!!! Subaru 4ever!!
Jól van ne szólok bele.
Ezt ki mondta

Ez mind előre megírt Chip ...

Amúgy vdani666, a turbo nyomást is elekrtonika szabályozza ....
És mi köze a turbonak meg a karbinak egymáshoz Ezt sztem te se vágod
Érdekes dolog, csak szerintem mondjuk ha egy optimálisan elégetett üzemanyaghoz még egy kis benyát keverünk akkor az már nem lesz a legjobb.
Vagy talán a karbi átmérőjét is állítja mint a turbónyomást?
Erre is kiváncsi lennék, hogy a francba tudná megnövelni egy darab chip a nyomsát?
chipet venni az eleg erdekes ojan nincs h veszel egyet es berakod az autoba :) a chiped te iratod meg es ugy irjak meg a programot az ECU-hoz :)
de onnantol az összeset :) meg asz eggyel elötte levot is :)
Ti nem játszottátok végig a need for speed sorozatot (onnantól h Underground)?
Nah csá mindenkinek .... Hazajöttem

Látom Joe értékeled az ízlésemet

Na akkor a chip tuning-hoz hozzáfűznivalóm;
-Szívómotornál több üzemanyagot locsol ezáltal teljesítménynővekedés jön létre ...
-turbómotornál (dízel vagy benzin tök mind1) növeli a turbonyomást és az elégetnivaló üzemanyag mennyiségét ezáltal több levegő+több üzemanyag nagyobb teljesítmény!!!!!!!!
Igazán azért dízelautóknál használják mert azok turbósak és érezhetőbb a külömbség!!! De akinek benzines autója van és tubo-s az is előszeretettel vásárol Chip tuningot.
Szoval turbo-s autónál éri meg (szvsz)

Amúgy kurva jó gépek a Fiat Coupe Turbok ....
Nagyobb keresztmetszetű turbót rá, nagyobb intercooler, tuning elektronika, nyitott kipurendszer... És hagy szóljon ...
Remélem sikerül majd 1 ilyet vennem/csinálnom
NsrDaNee ezeket te el is hiszed?320d bmw-be volt egy ijen es ki lett szedve mert 1. nem lehetett érezni semmit 2. hallottak ojat h kinyirta a motort arrol ennyit...egy széria motornál loszart se ér szted a gyártok miért azzal a programmal adták ki az autokat?mert az a legoptimálisabb legjobb a motor számára....szted mondjuk vti,integra,s2knál is 8-15 %teljesitménynövekedés van? :)))) ja igen minuszba...mert magyarországon csak jol átbasznak ha meg elviszed méretni akkor látod h csökken a teljesitményed :Dmind1 nem magyarázkodok nekem elég sok ismerösöm van és elég sokat olvastam erröl h nagy baromságnak tartsam :) én lezártam mindekinek joga van azt hinni amit akar
A féktárcsa sima acél, kb mindennel áttörölgethed kivéve a savakat. Amúgy higító, vagy sima benya is megeszi.
Para hogyha hígítóval áttörlöm a tárcsámat?
igazsag szerint en hanyok tole mondjuk az egesz szeriatol nem csak ettol lehet rosszul tetted fel a kerdest
chiptől nemigazán lesz 40Le vel erősebb, az biztos.
Szerintetek mit csinál az a chip?
ennyire ne ertsetek hozza gyerekek :) valaki akinek hisznek magyarazza el nekik h ez kurvara nem igy van mert mindjart sirok :| nah de meg egy kerdes es akkor a direktszuro szerintetek hany le hoz?
Na, kabbe
RR szebb :D volt.. :(
Végülis tényleg elég ronda jószág nem?
Ahogy érzed
a chip az +10-15%át adja pluszban szal 220*0,1=22paci pluszban,ha 15százalékot ad akkor meg +33paci dízelhez van olyan chip ami +30%-ot tud
Csippelésekkel nyerhető erő: Z x 10le. (Z=csippelések száma).
Szóval ha 100x csippeled akkor már van egy 1000 lovas géped. Biztos így csinálják a forma1es autókat is .

Jézus hát ez siralmas. .

Jah és esetleg még lehetséges is lehet a +40 le. Bár nem igazán értek az autókhoz.
Hát akár hogy nem hiszed el, ha töbször csipeled meg akár anyit is ki lehet hozni belöle.
jolvan akkor tanulj egy kicsit inkább az még hasznos is lehet
a chip az +40Le