Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah ezt nem birom chip+kipuff +80 Le???hogyne...
jó kis autó ez de nekem van 1 bajom vele : az a qua kerékjárati "ív" azt miért nem lehetett volna normál kerekre csinálni ?
Egy ilyet minden évben behoznak sulinapokra
Nagyon tud visítani a kipuffja
Bár ezen már van egy kis optika de a vonalak tisztán látszanak
Igazi tuner autó Olaszországból!
Úhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
A Coupe Turbo
Látom azért van még egy pár ember ami tudja mi is az igazi unikum amit a Fiat létrehozott pár évvel ezelőtt. Az uccsó szériából: Pininfarina design, lyuggatott féktárcsák Brembo fék , 2 literes 5 hengeres változó szelepvezérléses motor alap 155le+ Turbo 220Le alapban 6.3 százra és 250 végsebesség. Raksz rá egy okos chippet kipuff rendszer és 300 le garantáltan büntet
Fiatalkorom nagy álma de ki tudja még lecserélhetem a Marist egy Coupéra
Egy bajom van a Turboval : sokkba kerül a fenntartás (10ezrenként olajcsere ajánlott pl ) szóval non-stop pumpálhatod bele a lóvét. Bár mondjuk kicsit felpiszkálva könnyedén büntet egy M3 E46- t is
Németországban a tuningolt Coupé Turbókat csak M3 killernek hívják


Valaki emlitett itt valami bankot....
Bankban tartani a lóvét hülyeség forgatni kell!!!!!!!!!!
csá all!pénteken se tudtam elhozni a moccot ,vmi papírokat elb*sztak,szerdán mehetek érte rem még lesz annyi jo ido h menjek pár kört...na jó moccozást mkinek aki még motorozik én mek megünnepelni a szülinapom...meg leiszom magam amiér nincs motor ,1 hónapos kihagyás után iszok ismét:),na még1X jók legyetek és Aprilia POWA
Jah és Kornél, ez nem a gixered fikázása volt, csak nekem nem annyira teccik. Biztos nagyon jó mocc
Előbb csinálok sp-t moccomból, mint h vegyek giccert. Na jó azért egy r6-ot vagy egy rsv-t bevállalnék
Hali!

Nos, javaslom a www.nagyvas.hu -t, ott meg tudod nézni! Én most vettem, Lucas előre 3400 FT, a Goldfren egységáras, 5 e FT, vettem már AP-t, az 6200 volt! Hátra kb hasonló! Szerintem az AP drága, és mivel alegutóbi szigetesen le talált válni, mikor kb 0,8 mm-re kopott, nem javaslom! A Gold Fren nekem nem jött be, igen tükröstette a tárcsát, mondjuk csak hátul próbáltam! Az eredeti Ferodo tetszett, a Lucast még nem raktam be!
Csongi minek majdnem járatós még az rs ed lol:Dte állat:Dmire az lekell cserélni gixeredlessz
Nemnem. Ez információgyűjtés. Aztán meg számolom h mikor lessz estleg annyi pénzem.

De tavaszra már lessz remélem mer tesómat lehúzom mert meg kell csinálnom az NRG(jét). Mondjuk az nem sok. +meló. De akkor meg elmotorozom a pézt... Lottót kéne nyerni
Csongi haver nem vagy semmi nicsn olajra emg benzinre pénzem de azér henger szettet vennél
Ha lenne pénzem benyára meg olajra...

Zsolti, mennyibe van a hengerszett?
Hali! MA voltam kinn kecskeméti gokartpályán nagoyn jo volt ajánlom mindenkinek! Méga gépem bejáratos sajna de igyis élvezhető volt. Jó volt az idő is. Motorozzon mindenki amig lehet!
Srácok lesz egy SP hengerszett akit érdekel szóljon MSN-en.
denaturált szesz?? biztos vagy te abban
jó hát tegnap benccével kb 2 órát légtelenítettünk szal max az h kapott egy kis fékolajat a tárcsa meg a betét, majd kikopik...
20ropi volt nekem előre hátra ferodo, valszeg rs-re kevesebb már csak azért is mert ugye 1el kevesebb fék
Mennyibe kerültek a fékbetétek,mert lehet h nekem is kéne vennem, mert amikor hátsó fékkel fékezek néha sipolós hangot ad! az attól lehet nem?
Akkor tuti, hogy levegős maradt, szerintem légtelenítsd le, de előbb próbáld meg danaturált szesszel letörölni a tárcsát, úgy tudom azzal szokták, ha nincs féktisztítód.
ronggyal....
na, most lépek tesztelni
Féktisztítóval vagy csak ronggyal????
Arra nem de minden másra igen tárcsára ment egy kicsi de azt rendesen letöröltem
Úgye olajcsere közben nemfojt olaj a fékbetétre?
Ja, csak tegnap reggel raktam be a fékbetétet és úgy harapott mint egy állat, aztán olajat cseréltünk és most olyan mint egy döglött hal
ez kornélnak szólt