Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vasald egy kicsit
RSkornél a féked az elején nem is fog teljesen harapni mert a betéteknek össze kell koptoni a tárcsával szóval még csak bele se satuz a fék, várj egy picit még összekopik aztán full kira lesz
Nekem 1 E36os M3 330i V6 is elég lenne

Az véletlenül nem 1000Le-s?és nem annak van (majdnem) motorokat megszégyenítő gyorsulása?
(2,xx sec. körül)
mert én azt most adtam el. túl lassú.
Ja, amúgy én is akartam venni egy bugatti veyron-t múltkor csak nem volt nálam apró
Szerintem meg pont, hogy sajnálatos az, hogy ekkora vagyoni különbségek vannak. Vannak olyanok akiknek csak a számláján lévő pénz annyit kamatozik havonta mint egy dolgozó ember keresete vagy még többet, meg van aki agyon dolgozza magát és mégsem lesz az életben egyetlen sportautója sem vagy még talán 1 normális háza sem, de ne menjünk bele ilyenekbe mert nem erről szól a fórum.
(erre mondják az ősök h ilyen nem volt a szocializmusban )

Az a baj, hogy ilyenkor nemsok mindenki mocizik már (persze azért van kivétel, a mindent kibíró Tyt) és nincs téma... vagyis van csak az Rs 125höz általában nincs sok köze.
Fu bence hallod kibaszottul nem jo még a fékem... puha nagyon, nem harap úgy ahogy kéne, nemtom mi a picsa, levegő van még benne vagy faszomtuggya, de ez igy nem fain...
nah bazd+ ez nem igaz anya ezt akart + amazt ...hát ti sem minimálbérből éltek vazz akkor mondjak valamit ? anyám 17 évig egy ütött-kopott kispolszkit hajtott, amit most lecserélt 1 új Yarisra , szal nyugottan mondhatom hogy erre spórolt a rendszerváltás óta amúgy meg örülök hogy vannak olyanok akik megtehetik azt hogy TT - Cayman- stb számomra elérhetetlen autót vesznek mert azér jólátni hogy azért iylenek is vannak Magyarországon , de a nyálcsorgatás nem ennyire hangulatos , nah mind1
Sok milliomos ....
Anya is akart TT-t, de hamar lebeszéltem
Én most Fiat Cuope Turbo-t néztem ...
Takaros kis gép, és nem is drága ...
Bár az új verda is elég ütős
Bár tömegautó, de nekem teccik
pfff.... vannak ám ígények ..... én örülök ha tavasszal meg tudok venni egy 125ös mocit ami oan 96-98 körüli évjáratú és akkor még nyárat végig kell göriznem :S vmit vmiért ..... amúgy meg ha nem jönne össze kocsiból bőven elég lenne egy 1,6os opel f astra ami ugyan így 2000 előtti évjáratú. motorból is max 400ezer többet tutira nem fogok érte adni max ha csak nem segítenek de sztem nem fognak .. na nekem ennyi volt a hozzá fűzni valóm
én eg használt RX8asnak is nagyon tudnék örülni ... remélem fater olvassa a forumot
Bazzeg itt mindenki milliárdos?
Én azért örülnék neki, ha lenne egy olyan hihetetlenül szar, tömegautó TT cupém.
(mondjuk lehet eladnám és vennék belőle Agustát , na meg nagymotor-jogsit )
Sziasztok!

KERESEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
egy eladó Aprillia 125-öst!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha tudtok segítsetek 1994-től érdekelne a vas de lehetne régebbi is ha új idomzattal van felszerelve.
Légyszíves e-mailbe küldjétek az ajánlatot:

sosklima@freemail.hu

Köszi : Csaba
szerintem még a hülyének is megéri...egy gixi/r6 áráért
www.hasznaltmotor.hu/hasznaltm...
huhh,nem egyszerű a gép...
juteszembe...ez unikum
jah hogy csak egy van azt hittem ez is amolyan "új MV modellek".25milla?
az a fekete
Sok hülye autó, hadjkátok már... Ez az igazi: F4 CC
igen mi is néztük az ENZO-t csak fater nem akarta megvenni mert csak kétszemélyes..nem praktikus
sziasztok.Valaki tudja hol perselyeznek hengert meg mennyiér?125-ös hengert,sűrős lenne,ha tudtok akkor telszámot is írjatok.köszi
www.mobile.de/sid9ibyf8azepjnm...

de már nem márka van!!!! jurÓÓÓ van ottis!!!
vagy nemtom ti hogyváltjátok az eurót!!
Befizetünk 10%-ot azt hozzuk az autót
CSak kár h azis 19 milla
Deutschland gazdag ország Ott elfogyott egy pár a 400db-os készletből aztán most meg adják elfele egy páran... Találtam 10 db-ot biztos.
Hülyeeevagy??!?? Tesco Enzo vagy mi? irány németország