Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem annyi ...
Kinnt Németországban már 190 milláért hozhatsz egyet......(2 éveset)
Szinte ingyen van
Huhh, szerencsémre ma estére van progim
Én már Dede István szabadidejét várom hogy gépelé üljön és egy olyat nyomjon ide mint a múlthéten!!!

mert ha ezeket olvassa akkor leszbaj...

(((mi meg Enzo-t akartunk venni csak hiányzott 1milliárd...)))
A 350Z fasza kis autó. Nálunk volt 1-2 napra. 160-at meg sem érzed benne kb olyan mintha 80-al mennél . Nálunk úgy van h fater szereti a motorokat, anyám meg kidobná legszívesebben.
oyat belebasztam a lapotop monitorába h megfeküdt itt vizszintesbe az asztalon. készen vagyok huzók haza. geci excel....
Nálunk apám az sebességmániás meg autó-motormániás Soha nem volt probléma a motor egyedül a mutter ellenezte mindig.
A TT az tényleg szar... Német fos Németből egyedül a Porsche a jo a többiröl szo sem lehet...
Megmondta h 50 éves fejjel nem fog tömegautókat vásárolni...
Mindig azzal poénkodik h vesz egy 5-s GTI Golfot vagy valami Bimmert aztán egyből ő lesz a fasza csávó
Egyébként még ami szóba jöhet a Cayman mellett az Nissan 350Z, Alfa Brera 3.2V6... Mondjuk én erősen támogatom a hátsókerekes autót meglesz megyek driftelni
Na ezek igazi UNIKUM autók csak azért h Bence örüljön!
feküdj... 3/4 órát melóztam eg excellel és kilépett:) ugyh 5re gyere. hozd a szívószálat!
mikor érsz haza mert le akarok feküdni aludni
hát igen így nehéz lehet meggyőzni kérjél egy Ferrarit...
még 9 perc és húzok haza. nincsenek otthon ősök szóval party van.. meg fékolajcsere.... megmutatom majd a dvd-t amit a mátrában csináltunk. mi ketten kb soha nem látszunk rajta
utálják a motort mint a szemetet, örülök h nem gyújtják rá a garázst kifizetik ráa kötelezőt, de azon felül soha többet motorra pénzt nem adnak és nem is támogatják 1 forinttal sem. igazából érthető... na mind1:)
Na, most jól megkaptam....
bencce inkább tiplizzél hazafele!
ja és 20perc alatt cseréltem az összes fékbetétet
ja hát igen ez fura mármint amit leírtál a motorodról és ha olyan motort néznél ki ami tetszik faterodnak is nem lenne egy picit "adakozóbb"?
Akinek van motorja az már alapból kulák... Főleg azok szerint akiknek nincs...
én nem.

ma apróba adtam oda az utsó 500ftom a benzinkúton..
szerintem csabi is kulák mert 1 millát költött majdnem benzinre, dadiséknek meg több morojuk volt mint nekem zoknim egész egész életemben, kornél meg 1ik héten 2részes bőrruvit vesz a következőn gsxr-t. mindenki kulák itt!
na hát akkor még tombolt a szocializmus... látod-látod akkor ti vagytok az igazi kulákok
Jóvanna apu 12 éves korában kapott motort...
azok akik itt 15-6 évesek azok ne magyarázzanak h mi kulák vagy mi nem annyi idős koromban örültem h görkorit kapok nemh motort............. kb sírva körberöhögtek volna h mit akarok
Áhh picit sem kulák fórum...
mindjárt jön joe-z h az szar tömeggép a lopakdó az "igazi kuriózum meg unikum" ah ő fogalmazna... mondjuk 1ik sem olasz dehát most ez van...
mi most vettünk tankot meg F16ost...
mondjuk amikor anya ilyeneket akar akkor kicsit elgondolkozok h én miért egy 10 éves motort kaptam aminek a felét én fizettem kár h nálunk mindenért meg kell dolgozni, mert ha nem akkor még zsebpénzt sem kapok
mármint nem sok hanem sokáig...
Én anyám is porschét akart sok csak apa meg olyan h iyenre nem ad ki pénzt ezért inkább lemondott róla és TT-t akart, de az meg buzi autó apa szerint meg arra sem akar pénzt kiadni meg csak majmoknak van, aztán lett az a buzi jeep de apa azt is utálja