Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a csöcs 4kipufff
vazzz ez meg hogy a ....
áhá... a mocim legnagyobb testvére..
szerintem is lehet mosni nagynyomásúval... én csak 1er eresztettem rá de csak azért mert épp ott volt egyébként szivesebben mosogatom kézzel...
Akkor sztem ha a blokkot is éri keményen a vízsugár hát nem is tudom...
100% h nem fog beindulni...
Ezek nem crossmotorok amit lehet nagynyomásúval mosni
Egyébként meg aki sajnál 2 orát motormosásra az biztos nem is szeretia drágáját
Én mindig beküldöm a zenét és a garázs előtt ha kell a motor melett feküdve pucolgatok minden egyes alkatrészt
hát ha nem hiszed járj utána a jobb benzinkutakon lehet kapni, meg természetesen vidéken kisebb városokban a sitty-sutty benzinkutakon...
sitty sutty
ezen mi olyan vicces?
én 80/90est tettem bele
Van egy nagyon jó magyar motorolaj azt veszek bele: "Sitty-sutty motorolaj SAE 75W-90"
mondjuk sztem rég rossz ha egy motor egy ilyen mosás után nemindul be..
valahogy ekem se lenne kedvem sterimóval lemosni meg ha az ember rászánnya magát a mosásra akor azt csinálja meg hibátlanul és szépre , a sterimó csak a aggya koszt viszi le, kézzel az igazi , lehet elvesz 1 - 2 órát de mégis megéri .
nembeszélve arról hogy ha magasnyomású vízsugara elér vmi érzékeny csatlakozót vagy bármi elektromos kis biszbaszt akor ki tudja mit tesz vele
hát én tuti nem mosnám az rseket sterimoval az összes matricát lekaparná róla
Mondjuk én nem "MOSOM " hanem mindig csak vizes ronggyal törölgetem utána meg szárazzal..
nem mint vannak akik magasnyomásúval küldik pfffffff volt h utána nem indult be a srác motorja...
Nekem mondod
Volt már telidomos is azt könnyebb volt....
milyet veszel bele
idomzat nélküli motort mosni ... nah az 1 rémálom
mármint nakeded van
motort mosni jobb ja boccs neked nakeded... akkor nincs mit mosni rajta
Én megyek autótmosni a legjobb elfoglaltság
mikro
de nincs kedvem bemenni mikróra..
fáradt vagyok... veszek ma olajat a sebváltóba...
Jól gondoltad
szeva.
én meg pusztulok akarommondani gyógyulgatok itthon
én meg éjfélkor + nem bírtam aludni :d