Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



A nagyeszű
Gondolom milyen hangja lehet pppppppfffffffff
természetesen a 125ös cbr-ben...
még nem tom mert a motorral fogok ugrálni

CBR fórumban újabb gyöngyszem született:

én levettem rola a dobot , nem art neki kb semmit ha nincs rajta és rendőr se basz meg , és igy olyan a hangja mint egy 600 as enduronak , és kb 10 masodpercenként robban egyet..atom

ekkora gyökeret... a 10 mp-enként robban... pfffffffff... biztos sokáig huzza majd a szelep...
Csütörtökön ott leszek Közgáz pincében jöhetnétek Kornéllal (Bencéhez beszélek )

Hol az az alkoholista motoros kerüljön már gép elé!!!!
úúú jóó lesz ez nagyon... állat hogy csináltak belőle 4T-t is... és a legjobb hogy maradt az eredeti forma mert az gyönyörűűűű .. csak az ára ne nagyon legyen 2 milkó felett ...
Hát látod baszki én egy ilyen csávó vagyok!!!!

Nekem mindegy mi csak kevés legyen belőle és exkluzív na az nálam az unikum
Alpok-Adria sorozatban a Brnoi futamokon volt külön kategória nekik

Brutál a hangjuk!!!
joe-z neked minden igazi unikum
Baszki elég szarul mehet a gép

Gecijo igazi unikumnak számít majd!!!
na otthon youtube-n keresek 1-2 vidit ezekről.......
nemtudok róla,cseheknél van rengeteg,ott is szórják bele a jawa 600as blokkokat mitokba és mennek mint az állatok.
133 kiló qrva kevés há kb ugyanannyi mint a 125ös. itthon vannak supermono versenyek?
akkor olaszba jó időnk lesz:D
neszeneked gratulálok,sor4,azkell a fejednek,nehéz fos szar lenne sor4-el,így meg maradt egy kecses,könnyű,keskeny motor.
ha sor4 es lenne még el is menne de egyhengeres
azért olyan kurvajó,mert mondjuk nem sok 133kilós motor szaladgál szériában ekkora köbcenti mellett.szerintem a legfaszább motorok a supermono-k,és a 2t gépek.ezér ekkora öröm.én évek óta vadásznék egy egészséges cagiva w16blokkra,hogy belekurjam mitoba.
ez miért oyan jó?
Bazzzeeeg, végre,, királyság, ha ez tényleg igaz, akkor nekem ilyen tuti, hogy lesz!!!! ilyet akartunk csinálni, és végre lesz,,, király!!!!! forza cagiva!!!!
pacira
én tökre örültem először h húúú 600as alatt ez még egy kategória... aztán láttam h egyhengeres... 60 paci futotta csak
500as egyhengeres 4T elég érdekes hangja lehet