Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nee ne tedd ezt velünk ne csináld ne hagyj itt minket... ó kegyetlen világóóó mért pont tuning????
na?
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...

na innentől csak msnen élek és esetleg más topicban
gondolom nem fogtok síratni de nem is kell
meg az index fel lesz húzva a visszapillantóba.. nem?
én nem találtam semmi törött RS-t telszámát add már meg a bontonak lécci
nekem irta
Na megtaláltam az aranyközép útat! a fórumot hanyagolom egy időre ha vmi érdekes lesz hozzá szólok, bárki keres msnen megtalál. ha pedig kérdéssem van ott a google vagy ebay vagy ha ott sem akkor dede, zsólti, rich, dadis vagy geri segítségét kérem majd ha szerelési vagy útmutatásra van gondom. De azért olvasgatni fogok és többihez kicsit majd hozzá szólok de az RS125 topic kezd eldurvolni a hülyeségek felé
ezt kinek írtad?
www.motor.hu oda beírod hogy rs125 és van egy törött rs na az bontó vagy mi a fenehívd fel azt
Hol lehet üléspupot venni??? sehol nem találok
szúnyog elfelejtetted levenni a gumicsizmát ja meg a traktorkulcs kilóg a zsebedböl
Szúnyog te meg minek jöttél jobb lenne ha befognád a pofád sztem senki sem kíváncsi arra h milyen paraszt is vagy valójában.....
CHEMOTOX
egy szunyog gyíkozza a népet
kinél van egy légycsapó?
Gyíkvagyok? ezekszerint még nemláttál. Egyszer találkozzak veled, összecsuklak a picsába
Jah a Mitosok ne sértődjenek meg köszi.Nincs semmi bajom a Mitoval.Csak a fiatal ember nagyon elvan szálva.
Szúnyog te utosó senkiházi fasszopó tajparaszt takarodjál innen kurva anyádba a mitoddal meg a polini hengereddel együtt.Mert nem kíváncsi rád senki.Most azt hiszed hogy itt vered magad azzal kemény vagy??? dehogy vagy egy kis szar senki vagy.
meg a szúnyogoknak is
Szúnyog te mi a f...é osztod itt a népet???
A gyíkoknak meg már megint nagy a pofája
"ne lázadjatok" ez teccik tiszta tüntetés
Nyugi má ne lázadjatok már itt ez motoros forum nem itt kéne lerendezni a nézeteltéréseket....
kezdődik hajrá srácok

Bencce azér nem balhézott tegnap mer mára tartogatta erejét
a festés...