Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Otthon lazulás powaaa
kis szabadság nemárt...
info ora powwwwa kár h senki nincs itt
ez így van...

Joe ha jó idő lesz hétvégén nem jösz el gurulni??
Jön egy haverom elvileg K6os giccerrel
én abszolut nem éreztem gáznak amikor csajjal a hátamon beálltam a piros lámpánál egy k6os gixxer mellé... ugysem tudja mi az miután meg tetszett neki egy 89-es qrva ronda kawa utána még jobban megbizonyosodtam róla
Nekem is van mind2, de most megcsillant a remény h végre LEGÁLISAN mehessek a gixxerrel. Najó nem teljesen, de ilyen közel még sose jártam . Különbenis 500km-t mentem eddig vele, ami messze nem elég élmény ahoz h letegyem
Mondjanak, nincs motorom:D Essen a hó, boardom viszont van :D
Nemtudom hallotta-e vki h szombatra 18fokot mondanak
Hát a sok picsának nem oszt nem szoroz h romet vagy MV Augusta, csak mindenkinek a nyála arra csorogjon. Ja, most volt 1-2 buli ahol nem ittam és jó volt
Különbenis miafasz hogyhogy no alkohol??? Mivan leszoktál a piáról??
Dokk autóval stílusos
Még nyáron jo de ilyenkor hieg van már éjjel...
Különben meg a sok paraszt lenéz mert azt sem tudják mit ér egy motor..
De komoly szerintem a fele nem is tudná ha odaálllítanék egy MV Agusta F4 1000 Massimo Tamburinivel ami 12 milla h mit is ér és azthinnék valami gagyi motor Mondjuk ezen kár idegeskedni...

Én inkább autóra szavazok télen bár nem tagadom h a motor az ütne (hanggban mindenképp)
nem részletezésre kérték
Ja télleg nem megy a bolt egyébként... néha lefotóztatom magam osztálytársaimmal itt ott és mindenki azt hiszi h mekkora nőzős állatember vok
Egggyébként Joe ha már szóbahoztad nem is rossz ötlet ,
mocival dokk stílusos nem? inni úgyse fogok
Ja persze most nem megy a bolt mert nincs jo idő nem lehet motorral hodítani

De jön még a jo idő állítólag...
Valami volt, nagyon elvolt tünve a csávó
Áhh nem vagyok én akkor donhuán várok még szerdáig . Jólenne ha becsússzanna vmi..., de ha szerdán nem akkor szombaton ott a dokkprogressün
Holnap viszem vizsgázni a giccert, mindenki szurkoljon mert a hátsó gummán nemhogy 1.6mm nincs, de sztem 0.06mm se. Nameg a gyári dobot sincs kedvem visszarakni
vannak itt kiskoruak is
tegnap este voltál dugni valamerre?
Jólvan srácok titkon tegnap este azt reméltem h nincs vége még a balhézásnak, és lám 3 oldalt kellett visszaolvasnom..
A legroszabb aki nézi az ilyet...
b...tokmeg rosszabbak vagytok mint majka és győzi
A sok gyökér
Amúgy Hihető
Hát kemény ez a forum jol leépült.... mindenki faszozik meg buzizik..............KIRÁLYOK VAGYTOK
késssz
Szörfösöket ne bánts te fasz