Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akadtak. csődbe is ment a cég ezzel a Vdue-val..
jah
gondolom mijen szar lehetett a feeling...
több mint 300at megy árát azt nemtudom de a csillagok között van valahol...
Drága, 3 milla fölött jóval. de szarok voltak. főleg az injektoros.
és ez mit tud?mennyi az ara?
Bimota 500 Vdue a márkája ezt régen gyártották de csak nagyon keveset belöle mert ugy nem óccsó... ma már csak szinte a muzeumokba van ilyen gép... meg a gyüjtöknél
nem nem ismerem!ez mijen motor?ijet forgalmaznak is?
jaa
ja ha lenne ember aki felmerne rá ülni
Ismeritek ezt a gépet?? 500as 2ÜTEMÜ!!! asszem ezzel ellehetne picsázni a 4ütemü 1000seket(nem a k6ost meg társait)
én az sr-rel simán mászkálok hoban is általában az utakt sozák ott latyak van ha meg hülyülünk akkro ugyis oan helyen van ahol nagy baj nem érhet jo esetbe :S bazz mindenki utál itt a falunkba lehet h bennem van a hiba?
Alap . Fék nélkül érdekes lessz
Szöges gumit nyomsz rá
Tesóm nem hiszem h örülne neki ha hazabasznám a mociját... Azér 50% mégis az övé .

Jó lessz a jégbicaj majd csinálok képeket ha megcsinálom.
Biciklire nem kell szöges gumi úgy driftel igazán Nem felejtem el amikor 5.es koromba alá drifteltem a ladának nem kell fikázni el néztem a féktávot
NRG-re basszad fel a szöges gumit
nekem ott a roller
Lehet készíteni a jégrobogókat... Momentán nekem jégbiciklit
Nem fog nyugi!!!Ha meg mégis esne akkor ott a romet és bele hóba csak nem volt már beindítva egy fél éve
csak a hó ne essen mert nagyon mondja ám keletre
holnap ha nem esik kimék mocizni, még ha minusz is van akkor is, úgyéljek!!!!
rohadtul ki vagyok már éhezve egy moccozásra
Ma semmi nem volt még F12 sem .Ki mentem 5 percre de jöttem is vissza annyira fos idő volt . De tegnap mentem egy komolyat az RS-el cska végén már fázott a kezem mint az állat hiába volt kesztyű meg minden.Faszom ebbe a szar időbe
de mijen ami a képeden van?nem ugy volt h azt eladtad?
rs 125