Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja
Nagy az isten állatkertje...
de de gyári race paketttel ami benne van az 1.3 millás árban

Kitolod a szalonbol és benevezhetsz a vb-re
atya ég
miért,nem annyi???????
Te hülye vagy apám .............

Elhitted h 50 le
Csak egy a baj vele.......ugyebár 50 LE,na már most,mivel nagy valószínüséggel,50 LE-vel adja ki a márkaker,ami kb 31 KW,nem vezetheti A1-el,vagy A korl. jogsival! Tehát csak nagy A jogsival lehet vezetni........most őszintén mondjátok meg : ki az a hülye,aki megveszi,amikor vezethet egy GSXR 1000-et,vagy egy CBR 1000 RR-t,amik nem ám 50 LE-sek,hanem 170-180....... Jó mondjuk igaz,hogy árban külömböznek,de ha már részletre veszi az ember,akkor inkább egy igazi nagy motorra fizet be,mint egy kis 125-ösre,nem??
jajja,brutál gépek
220 a vége, és 50le
csokee mindenkinek!!
Valaki le írhatná nekem h az ujj rs 125 nek mennyi a vég sebbesége meg hány Le
mer láttam már 10 fajta változatot
és nélkül
és hol csináltattad
és meddig birta?
nekem 3 volt
csáó!
egy olyan kérdésem lenne nem tudom kinek kellett főtengelyt felújítani vagy újat venni hogy ez mi9lyen áreba van és hoyg hol érdemes ilyet csináltatni
köszi
10 és 75 pont az egész
Ha gyári kell akkor nekem van le hajítottam mer kurva nehéz.ha kell szólj majd elő keresem és megbeszélünk egy árat
nem tud vki szerezni kormánysúlyt?
kresz?uaz mint az autó,55 kérdés 10t lehet hibázni
Gyertya vagy karbi és valószínűleg nincs több kompresziód 5 bar-nál
Köszi!
Balko tessék a képek itt van az enyém is meg haveromé is.
Aha értem köszi az infókat de amúgy sincs még pénzem vhogy gyanús volt h 80 a vége .
itt takarja a lábba de egy kicsit láttni, de nem ajánlom hogy meg vedd mert nagyon csörög meg minden baja van amúgy 140ezerért van egy marha faxa kis honda ns50f és azt akarja megvenni amit én mutattam neki ésfull gyári az a kis honda csak azt is szét bassza majd
szarrá van hajtva amúgy fújtás nincs benne simson oda vágta gyorsuláson szóval egy romhalmaz már ......
és most lett össze rakva mert nagyott bukott vele, ha kell küldök képeket hogy milyen a másik oldala
de neki ne mond vissza