Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked most mijen mocod van?hát én nem gyakorlok amig meg nem jonnek a szukséges "all cut race"-ek :)
ma kicsit fos időnk volt,de nem bírtam ki,kihoztam egy körre a kicsikét,gyakoroltam kicsit vízen de zsír volt,ti??
jajja:)annyit ment alattam is,patent kis gép,volt idő mikor viszasírtam de ez van
Robka régi Chesterfield-jével mentem tavasszal 175-öt.Az egy fasza gyári RS volt igaz hogy 95-ös de kibaszott szép állapotban volt a motorja meg patent.Azóta sem láttam olyan fasza 95-ös RS-t
hát az se mind1 de 180hoz azert vald be sok ut kellene egy széria RSnek :)
ez azért súlytól is függ meg mérettől...

alattam 162t megy az Rs, Phoneman alatt 170 felett picivel..
hát igen a tiedböl lehet h kilehet hozni az lenne a fura ha nem lehetne de azert egy szeriabol nem hinnem sztem annak 170 a vege...nekem csak egy polini hengersett van semmi mas ami nem szamit szinte semmit csak alul kicsit nyomatekosabb es igy ment 170et de nem surun probalgatom...
olyan simán talán nem :) de minek?nem akarom alázni az 1000eseket :) mert szegények azthitték h felesleges volt kidobni azt a 3 millát...(és mijen igazuk van :)) ) mert akkor nagyon kapnának itt a szerpentinen :D nah jo annyira nem biztos azert csak kicsit istenitem a 2t-ek
HA JÓL TOM TALMÁÉ 60-70 VOLT

bocsi,hogy nagy betűvel irtam
Ja ki lehet hozni belöle simán 50csacsit még többet is... Gp-25ösök hány lovasok???
jók vagytok komolyan...vissza olvasva ez a 11. varáció ami nagyon nagyon hiehető.. de azér 50Le nem lenne rosz egy kis 25östöl
Megnyugtatlak ki lehet belőle hozni
50LE ez jo volt
épp elég
Szisztok!!!
Nektek mennyi amugy a gép vége??? (mert ezen az oldalon: www.navero.co.uk/rs125zone/rs1... azt írják hogy 180 a vége, de ezt sztem sehogy sem lehet kihozni belőle!!!) Vélemények?
Van kormány végsúly lent van valahol a műhelyben majd megkeresem.

Amugy az már téleg elég idegesítő bazz hogy az emberek ilyen lusták .Nem kezdene el keresgélni vagy mitomén visszaolvasni nem könyebb megkérdezni mást!Ez néha elég idegesítő.
zsótirs! van kormánysúlyod?:) mert akkor érdekelne...
én úgyhallottam hogy 60paci
EZ nagyon durva volt LLLLLLLLOOOOOOOOLLLLLLLLLLL
Bocccs de itt vannak hozzáértő emberek akiknek elegük van h bejöbn ide 2 hetente 3 olyan ember aki ezt megkérdezi elég idegesítő már. Nem véletlenül irta azt asszem Dávid volt h 50le meg 220
Lacika91! Te meg hozzáértőket kérdezz!!!
Jah,jovan akkor,csak ugy eltúloztok néha RS-el dolgokat........aztán gondoltam,ehhez a baromsághoz már hozzá kell szolni........
éncsak poénnak szántam, gondoltam, hogy lesz láma aki...


-----------------
www.125.vilaga.hu
geccc és a csávó annyira hülye h elkezdi megmagyarázni h melyiket éri megvenni