Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért csak 80 vége? és mi ez a ?
de ez az
Ez nem a bandátok 1ik tangjáé Ki kell ábrándítsam az a motor max 94es lehet mivel extrema semmi képen nem 97 http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/m egnez/49288/
Hány kérdés van?
Italycorse látom felraktad mien volt régen a gép, az is gyönyörű volt, azt is te csináltad???
Hol vagy Tyt?
a1nél mennyi a max hiba pont ? mert én 2héten belül vizsgázom
Az rs-e,ért adnának egy honda nsr 250-t 89-es évjáratut szerintetek?
Amúgy karbit pucod ki, gyertyát nézd meg... ha még mindig nem okés akkor gáz van.
Nyisd meg a benzincsapot. Szakértői vélemény
Sziasztok vettem egy AF1 futurát! TEgnap még jol ment este meg minden! Ma reggel beinditottam járattam picit,ne hideged induljak el! Megyek az utcába és az utca végére egyszercsak leáll mintha kifogyna a benzin (a tank tele van). Szoltam haveroknak nézzük meg betoltuk miután beindult egykét kör után jól ment ezvolt dután. Most akartma inditani beindul járatom picit elindulok utca végén megint leáll .Próbálom ujrainditozni semmi...aztán hazatoltam várok egy picit de nemindul:(. Valaki ötlet? Előre is köszi
Bocsi hogy rs forumba irom de ittis sok szakértő van:)
Jah a kiput meg lehet csinálni, vagy kicserélni. Zsóti mester aszonta h CDI hez nem kell nyúlni.
MEGVAN A KRESZ 7 HIBAPONTTAL!!! .
akkor azzal még ugratnni is lehetne
vagány lesz a moci....kurva brutál lesz
140 kiló mindennel együtt, 14 L tankja van...motor egyensebe állítva nekem belement 14,2 L hát nekem 172-175 között van a vége..
látom rsata az rs 50-edet nekem is ilyen van csak nem chesterfield
nekem is tophenger van rajta meg egy arrow kipufogó sajnos csak dob
a kipufogót meg a cdi elektronikát kibelezed akkor olyan mint egy régi vagy jobb mert ha sportrendszert raksz helyette akkor jobb egy réginél ha gyári folytatlant akkor meg ugyanolyan
Hát ezt én se vágom h mi lenne ha másik kipu lenne az újon...vmennyit biztos dobna rajta de h mennyit...
tudom ez nem ide való de ezzz brutál nagyon nézzétek meg!!http://www.youtube.com/watch?v=Rj0Bb5C3UuY&mode=related& search=
ok! én nem értek hozzá azért is kérdeztelek meg titeket
Hát erre nem vennék mérget...
de akkor ha ki cseréled a kipufogót akkor nem lesz különbség?
Kipufogóóóóóóóó