Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végülis annyi az egész h az EU meg mindenféle anyámkínja kitaláltak ilyen szabványokat és h azokat teljesítsék a gépek kicsit a teljesítményük bánta. Nem drasztikusan, de azért meg lehet érezni. Gyönyörű az új meg biztos jó is dehát az igazság az h gyengébb mint a régebbiek. Csongi a tied is gyengébb picit mint pl egy 98-as bár a te géped nagyon fasza lehet gondolom igencsak az utolsó kerekseggűek közül való. Meg az újnak az az előnye esetleg h te járatod be, meg nem hajtották szét a belét előtted már vagy 3-an a gépnek.
Egyszer magyarázzátok már el h az újabbak miért gyengébbek? Mert mindenki csak azt mondja h gyengébb, de ha megmagyaráznátok egyszer, h mitől???...
köszi a segitséget
Hali!! 97-98-as évjárattól egyre gyengébbek mert mindenféle rohadék normáknak kell megfeleniük...
hy all! ugynézz ki hogy a télen vagy tavaszzal veszek egy Rs125-öt. szerintetek az ujjab Rs jobb mint a régi, vagy pont forditva. Mert én hallotam olyanokat hogy a régebbiek erőssebek az ujjaknál. Ebből mi igaz?
előre is köszönöm a segitségeteket
Mellesleg hozzáteszem, hogy AGUSZTUS 3.-án voltunk intézni a moccot a kereskedésben és azóta várok rohadt egy ország a mienk...
Még nemtudom de már nagyon elegem van, kibaszott KPM jó mondjuk nem olyan egyszerű az esetem, mert csak úgy kéne, hogy a 81kw-os moci a forgalmiban csak 25kw-at legyen
Padmérés. Jaja hát van rajta néhány érdekes dolog, de egész jó.
ja persze, meg azt is hogy 180 a végsebesség....
És azt írja, h fél lovat veszít kerékig!!!
találtam egy nagyon jó RS oldalt: RS Zone.
Neked az f12es gyárilag ducatis?Tennél fel nekem 1 pár képet róla mert én is felakkarom ilyen ducatisra matricázni pls kösz előre is.
ok majd ott akkor megadom msnen a bontót
ja tuning msn cimem apriliarx@freemail.hu vegyél fel ha gondolod azzé rx me mikor rxem volt ezt csináltam és nem akarom megváltoztatni
bontót tudok csak
uuu miket árulnak ezek
nem tud valaki hátsó sárvédöt ami oda a kerék fölé megy mindegy milyen állapotú...
még az is lehet h fekete lesz a lengövilla csak sajnálom lefujatni me kurrr****a sokat szenvedtem vele mire ilyen lett elöször vizpapirral csiszoltam napokig utána poliroztam géppel 2. nap után azthittem feladom me má nem éreztem a kezem a sok csiszolástol
Nem fikázás volt!RS-eket nem fikázok.De ha már egyszer fel lett polírozva a lengő villa akkor az úgy szép nem kell rá semmi.
ha arany szinüre lefujatnám akkor már nem lenne Ducati Desmo replica me annak is matt fekete
mikor lesz meg a z750 esed?
sztem jó lesz majd az moci de télleg ütös lenne ha arany színű lenne
Szerintem meg ne hallgass senkire se, hogy minek az oda, meg ide, ha neked így tetszik Egyébként meg tényleg nagyon szép lessz, és grat. hozzá de ha már ennyi itt a kritika akkor Én is megemlítenék valamit, ami bántja a szemem mégpedig a far idomon és az első sárvédőn lévő aprilia felirat... álltalában ha így hosszában tesznek fel akkor párban szokták, mert ha a másik oldalról nézi az ember, kicsit furának tűnhet, hogy fejjel lefele van az írás...
Én nem fikázom csak sztem arany színűre fújtad volna a féktárcsát az is ütött volna.....

Mondjuk a lengővillára én sem raktam volna matricát van elég a motoron

Amúgy tényleg szép lesz !!!!
Még szerencse hogy a fórumosok nagy része jo arc....