Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ízlések és pofonok Zsóóóti neked nem teccik de nekem igen........ meg szerintem nem csak nekem teccik lényeg hogy nekem teccik
egyébként meglepődtem volna ha nem kezdődik a fikázás... ide felesleges képeket feltölteni meg iyeneket.
szerintem nem gáz a leggyönyörűbb rs amit valaha láttam h kész lesz
de a tárcsát h lehet már lefújni
De mi a fasznak fújtad le a szerncsétlen tárcsát????Meg a lengővillára minek kelettek azok az ocsmány matricák????
van arolos matricam elkudjem?
Nemis hencegek vele, hogy milyen szép. Amúgymeg úgyis csak a hátulját látnád :D
Nem visszavágás képpen de a Cbr-eden az a sárga tank valami vérlázitoan ocsmány na mondjuk az egész nem egy gyönyörüség mert ugye japó
Má bocs hogy kijavitalak de a tárcsa matt feketére van fujva külön a felni meg fényes fekete.....
Elég igénytelen. Pl felnit tárcsástól fújni.. gratulálok...
Raknám én csak az a baj hogy még nem hozták a hátsó gumit meg a lánckereket csak szenvednek ezek a ......... elsö gumit meghozták de hátsót még nem:( elméletileg jövöhéten meglesz!!
ma voltam de nagyon csúszik.de azért jó volt
Hátnagyon valószinű h nem motorozunk 0 fokban meg jeges úton!!!! Nálunk legalábbis már ez van most úgyhogy motor pihen a garázsban....
Szisztok!
Ti mikor teszitek el a vasat??? (Mert én már elég szarnak tartom az utakat, vagyis szombat voltunk túrázni Pilisben azt eléggé csúszkált a gép:( )
Jaja egyet értek. Má én se tok napok ota aludni azt várom h egybe lelegyen fényképezve
Na akkor most van időd rakd össze már és fényképezd le egyben ne húzd itt az emberek idegeit!!
Baz nagyon király lesz!! igy tovább
Azta QQQvaaa
Tuti ki van gyilkolva a lelke..................

Én nem venném meg!
Vegyetek V2-st!!!
Ezért használnak sokan zselés aksit.....
Nah már megint mi történt velem... NRG aksija megint elfosta magát, valahogy a leszigszalagozott csövön keresztül is kifolyt, nem is kevés sav. Szerencsére észrevettem, újra megcsináltam. Az egyik cella tele volt. Szarok ezek a gyári Piaggio aksik. Jah és készítettem néhány képet benzincsőről, h mit csinált vele a sav.
duuurva taga géép durva!! faja naon!!!!!!
bjutifull
na dobtam fel uj képeket ÖSZI SZÜNET POWWWWAAAAAAAAA%%%%
én megvenném, de nics rá pénzem :D