Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez egy verseny gép, arra van h gyilkold tartsd 6 felett stb... másra nem is igazán jó.
szerintem ezért is adják ennyiért mert gyilkolva volt végig...mondjuk még ez is horror ár....szerintem
még be sincs járatva vazze... biztos meg nem vennék egy motort ami bejáratósan kinn volt a ringen...
Hali, én láttam már ezt az RS-t a Hringen egy párszor....
mé lenne kamu? azt a 890 km ert a Hungaroringen tették bele a májusi Aprilia nemzetközi nyiltnapon, mivel ottvan a plexin a rajtszáma és felismerem!
de csongi ott lakik
ha minden igaz a szezont én is rs-en fojtatom bár apám jobb szeretné ha csak 50esen de én nem szeretném a sebeséget feláldozni
tegnap lefagytak az utak legalábbis dányban 1 óra körül haverom simsonjával szépen totyogtunk haza amikor (haverom 95kilo én +65) észre vettem h csillog az út le is raktam a lábam mintha jég lenne a köv kanyarban kb végig keresztbe csusztunk vagy 30cal most se értem h nem estün kel erre gödöllő környékén nem lakik rs tulaj?
Meg az e-mail cím alapján Orosháza környéki(nekem is van orosnetes e-mailom), de én még egyszer nem láttam erre "06os RS-t, és szinte minden nap megfordulok Oh-n!
miért nincs rajta tükör?? pályamotor volt?? 890kmel??
gyanús ez az RS
Kössed kifele bátran csak vigyázni kell pár dologra mikor kikötöd ha érdekel szólj és leírom.
115 ló
Én nem találom a képet a 2006-os RS125-ösök közt ...
Ha esetleg dobnál 1 linket
ja akkor kamu én is most nézem
nem kamu csak nincs rendszáma
na de ennyire?
gondoltam h kamu mert azé ilyen rs-t
Lehet h pék a srác és hülye telefonszáma van
ja én is most néztem
jah! most veszem észre h mi cím meg a telefonszám
www.bikepics.com itt nézz körül egy picit és rá jössz hogy kamu
sztem meg kamu ... ilyen telefonszámmal Ne viccelj már ... Meg az az email cím is elég furi
ja fekete, de mi az a szar alatta? ;-)
Nem kamu
nem hinném hogy kamu lenne
Hát az olajpumpa fölös súly . Meg legalább 1el kevesebb dolog ami elromolhat.