Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a pont
Brutál gép mindkettő
Nono
most hogy így megnézem ezt a gixert...
Joe én ezt nem hagynám h le"szelíd"ezzék a motorom
Ha le tudnám mérni szerinted már nem vittem volna be???
Autó fékpad
3.kép:ránézel és olyan kis barátságosnak tünik nem
őő izé...és messziről?
Ja szeritem is szelíd
pedig az SV olyan kis szelid aranyos motornak tünik multkor is begurult mellém egy a lámpánál valahogy olyan hihetetlen hogy ilyen brutál motor olyan kis szelidnek tünik így képről
Csongi ha van apádéknál pad akkor vidd be az Rs-t azt mérjétek le!!

Hülye vagy Sv olyan mint egy gőzmozdony Ami nyugisabb fokozat az a 6. az első 4 fokozat brutál. 4000 fordulatnál rácsavarsz és beszarás....
Szerintem nem is az hogy az sv 1000-esen a paciktól hugyozol be hanem geci nagy nyomaték van benne
Ata! Igen az R1-esnek 170 valahány lovat adtak meg főtengőre AIRBOXszal. Azt a 150 valahány lovat keréken mérték(talán airbox nyomás nélkül). Szerintem. De apuéknál van fékpad. Majd megkérdezem mennyi a különbség kb főtengő meg kerék között.
ja azért mondom hogy 120 vagy 110oly mind1 mert állat így is meg úgy is 22 vagy 30?neki nem mindegy mert az RSes kötekszik!ezt tanuld meg /igen ez is csak vicc volt /
és neki nem mindegy h 22 vagy 30 ??????

Amugy nekem mindegy mert igyis ugyis beszarás amit ez a motor tud........
már bocs de bnem k"rv"ra mind1 hogy 110 vagy 120
Egyébként ugy van a szitu h a Japánok mindig fötengelyen mért adatot adnak meg katalógusban ( a sok paraszt meg el is hiszi h mondjuk 200 le a zzr1400-asa ami padon "csak" 170 körül tudott) az Olaszok pedig álltalában keréken mért teljesitményt adnak meg (Aprilia Ducati Mv Agusta) .

Na látod Tyt mondtam h 22 le az RS az h fötengelyen 30 az nem érdekes.

Az lehet h gyárilag 110 körül van az SV de teljesítményoptimalizálónak ott van rajta a sportdob.
Ez ugyanaz h ráraknátok egy jó sporkipuffot az Rs re akkor egyből megközelitené a gyárilag megadott teljesitmény értéket!!
Most beszélek 1 sráccal msn-en, most vágatta ki az elektronikadoboz hátuljából azt a bizbaszt!!!!

nagyon dícséri!!

azt mondja nagyon jó most a gép!!
meg rakatott nagyobb fúvókát és így volt 7000-be
nem 20ért elektronikadoboz
kavicságyból-kavicságyba?és engem nem is hívtok????
ez nem igy van pontosan vmeik gyár a fötengö vmeik meg keréken mért adatot ad meg! mint pl az R1esnek is vmi 176 lovat adtak meg padon meg 153 jött ki szal erröl ennyit
A gyárak mindig a főtengőn mért adatot adják meg. Joe-z a te géped se több 110 le-nél keréken.
keréken tényleg annyit mértek padon a mérések itt voltak a vidik közt még régebben! fötengelyen mérve 30 meg 30pár ló
Keréken 22 LE az okés...

Hát lehet h kva hideg van, de nem bírom ki h ne forduljak egyet...
Amúgy én se motoroznék már legszívesebben elraknám a mocit, mert kurvahideg van, dehát a lustaság nagy úr és inkább fázom minth buszozzak. Meghát még kivárom h meglegyen a jogsim és megyek egyet az autópályára állatkodni, mert anélkül nem vagyok hajlandó eltenni h meghajtanám 1x legalább.