Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van benne valami:D De akk is egy mito elöbb szét hal viszont egy nsr 20-25 ig birja meg egy tzr is de feeling is rosszab meg a teljesitmény is valamit valamiért
azért sok múlik A jobb csuklódon is
jajjja
mennyi pénzbe volt?
ez tenyleg gyönyörü nekem is csont ugyanilyen van :) ezeket a legszebbek :P
De az nem rs
Hát egy mito elöbb meghal mint egy RS jóval hát figy van az Nsr 125 ,25 ezerenként dugó csere aszem meg a tzr 20
Nagyon szép az rs ed:PPP
Hali!ez nem csak Rs-re jellemző,hogy kéri a jó olajat,a dugó cserét és fogyaszt is.vehetsz bármilyen 125-ös 2T-t,mindegyik hasonló tulajdosnságokkal bír
Hát az biztos Chesterfield Powaa
a király
Hát szerencséd volt az biztos
énis nevetek rajta mert mit csinaljak?sírjak?örülök hogy élek és semmi bajom mert lehetett volna nagyobb baj is...
Én szerencsére még nem találkoztam autóval, de estem má csak orrómat törtem meg Most má nevetek rajta
Aha
én meg karcolás nélkül de amocc nem annyira :) de nem nagy a kar labon hoztam haza csak esztétikailag sérült a motor
JUJ az a legszarabb sötétbe esni, netod hogy mi van mi volt itt. szerencsére megusztad
Ez elég K.O. Jó szar és tényleg szerencse hogy nem mentél gyorsan. Ja és este nagyon oda kell figyelni a kivilágítatlan biciklisekre mert haverom most ütött el egy részeg biciklist. Ő jobban összetörte magát mint a biciklis akinek a véralkoholszintje 6-7x ese volt a megengedettnek.
este korom sotet
all ket auto egy egysavos uton
az egyik elindul felkapcsolja hirtelen a lampat
te megvakulsz
egy kis idore
erted hogy mondom
mintha este aludnal es felkeltenenek es belevilagitananak a szemedbe kurva kozelrol
nah es en lattam semmit
nem lattam ogy az az auto mellett parkol egy masik
es hiaba kozlekedtem szabalyos sebesseggel
hirtelen nem tudtam micsinalni
fekeztem
a motor kicsuszott alolam illetve eloktem magamtol
es ennyi
en borultam a motor is
neki az autonak
de mivel nem mentem gyorsan ezert nem lett nagy baja

nagyjabol ennyi....
Nem elég egyéb költség már a dugó csere 12ezrenként? És akkor még ne is beszéljünk a benzinről!! Ha kiszámolod egy kis 100 km-es kiruccanás is 1500-1600 Ft ba kerül. Bencce is most fog költeni vagy 300E Ft-ot a mocira amit már itt sokan megtettek szerintem. Ez bőven sok.
Mi történt veled Matt^RS_125?
"s"-el kezdödik és "emmi" a vége
Szerintetek is csak az a külömbség a sima rs emg a replica közt a matricázás?mer a replica drágább émet oldalakon külön van emg guye van az extréma de az máshogy is néz ki
honnan tok szerezni idomokat??kellene baloldali meg jobboldali...meg kellene labtartokonzol mert az is eltort...de ha veszek azt is mar mind a 2 oldalra...micsinaljak ha elhajlott a kipuff?
sziasztok

lenne egy két kérdésem mielőtt beruháznék egy rs-re kb. mennyit kell a motorra költeni, ha minden rendbe megy (olaj,benzin, dugó stb.) az átlag fogyasztása egy "alap" rsnek olyan 7l körül mozog ha jól tudom, dugót 12000km enként (ezt is itt olvastam ) és olaj az, hogy jön ki kilométerre nézve kb. mennyi + költség az olaj mondjuk 1000km-en ha jó minőségű olajat használok. És még milyen egyéb költségekre számítsak, csak, hogy lássam mennyire fogja megterhelni a bankomat ez a motorozás...
köszi a segítséget