Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhh nyugi a korláton mindig van hely, mi legalábbis vagy ott vagy az asztalokon tanyáztunk, és a nőőőőőők
Huuu Kornél Renegade-et ne is emlísd sztem nagyon szar volt bármikor mentünk fullon volt táncolni sem lehetett meleg volt és büdös Beach Party Café azajó ott volt eza két táncoscsaj is
Hülye vagy elnyomom a szórakozóhelyek zenéjét a dübörgéssel

Gurulás közben kuplung behúz és tiltááááááááááááááááááássssssssssssssssssssssssssssss

Vide óm nekem is van a két csajról azabaj h elfelejtettem a nevük pedig beszélgettünk
Mondjuk a Renegade-et. Ott már úgyis törzsvendég vagyok, meg ismerem is a pincért, mert irdatlan mennyiségű Long Island koktélt ittam meg ott
Na akkor asszem fixálhatjuk h jövőre motorosok lemegyünk bebarkolunk vmelyik szórakozóhely elé és befoglaljuk azt nem? Vagy Joe te begurulsz az SV vel húzol egy gázt és kijönnek a népek a hangorkán miatt természetesen
jajjj de nagyon ismerős az porond ott fent az volt az a hely ahol napközben vagy este mindig eltöltöttünk 10-15 percet bambulással nekünk videófeélvételünk van róla
Tudom h ennyi aza legjobb h multkor kértem egy kör Cuba Librét egyből 10 ezer
2 lambo??? én már láttam 10 méter hosszú fehét limót is egy vén fasz ült benne 2 kurvával

Ja Beach house na az kurvajó idén voltunk barátokkal egy páran júli uccsó hétvégéjén.
Állat volt hajnalban a szabadstrandon hütőtáskából kippattint egy pár pezsgő és küldtük!

Beach housen-on a legjobb hely az a Beach Party Café ott rohadtunk éjjel nappal

A csajokat elnézve sztem nem is volt hülyeség
Az uccsóképen délután 5 óra van és olyan kész buli volt h eszméletlen!! Jövőre egy hétre megyünk!
Jah ha már Lamborghini nekem a napszemüvegem az az már csak kocsit kell hozzá vennem
Komolyan?! Láttad a két Lámbót a bejáratnál ? Engem meg a haveromat egy arc meghívott egy-egy sörre pedig csak megkérdeztem tőle h nem tuggya-e mennyibe kerül (amúgy 700 a 0.33as heineken)
ott vannak mindig az IBS partyk
engem nem zavar az aston martin sem meg semmi. csak az emberek ottani értelmiségi szintje... én inkább megyek oyan helyre ahol 18-19 éves jóseggű csajok ugrálnak az rnb-re. én azt szeretem
Nincs rossz buli csak kevés alkohol ugyebár
Voltál nyitón??? Én is bassz Joh hát az ország legnyagyobb helyét ne hasonlísd már egy kis clubhoz
Most megyek ugy néz ki holnap Dokkba
mi a beachhous-on elkezdtük szépen lassan amikor nem volt biztosnági belelökni 1-1 széket vagy asztalt a kávézóból a balatonba nem jó dolog ez az alkohol
Nemtudom én nagyon jól éreztem magam, habár kicsit kilógtunk a sorból, mert nem Aston Martinnal mentünk és nem speedeztünk, de ettől függetlenül zsír volt, csak kicsit drága...
Hajajajajjj Siófokról sztem mindannyiunknak vannak szép emlékei . Idén mi haverral benyakaltunk egy nagy vilmoskörtét ketten és hát elég sokminden történt este.... . néhány új telefonszám a telefonkönyvben új, nevek hívólistán a fél telefonkönyv , persze nem emlékeztem semmire, csak h meg akart verni egy biztonságiőt mert megbecstelenítettük a beach house homokját, meg hasonlók
Studio egy köcsög hely. nem értem mi az már? qrva világos van és táncolni sem lehet.
én is néha nem tom h keveredek haza

nyár végén meg siófokon haverokkal lent voltunk a nyaralóban haverok ugy jöttek haza h a közeli restaurantból elhoztak egy 2 méter magas kibaszott szakácsot ilyen fából kivágva kezében a mai menüvel.... a dolog ironiája h másnap náluk kajáltunk
Hááát néha van ott jó buli, de amúgy én nem kedvelem.. Viszont voltam Studio nyítóbulin huhúúúú na ott aztán K.O. volt. Ha a közgázban jó nők voltak akkor ott jó nők a köbön. Engem hazahoztak, de nem emléxem .
Én voltam most Kedden volt Keletis buliiiii....
Jo a hely annyi pics@ volt
Ugy bekurtam h nemtudom hogyjöttem haza

Majd figyelgesd a fotógalériát 17.éről ott leszek!!!!
Az, vagy az aula dehát nincsmessze egymástól
Kornél!!

Melyik club??
Közgáz pince????
nem is holnap! majd valamikor
Jaaa azthittem , csak az a baj h pénteken nem partyzhatok nagyot mert másnap 9kor rutinvizsga (megint ) szombat este meg azért nem, mert vasárnap elutazom valszeg, de azért szóljál ha van valami, mert 1-2sört legurítanék én is
jó de nem ma
nem tom engem a kocsik soha nem érdekeltek. lehetett volna jogsim de nem vonzott. mindig álltunk ott többiekkel a suli előtt és mondták h : azt nézd bence egy vw golf pdtdi.... szarok a pdtdi-re, gondoltam magamban de mondta h aha tök jó, mintha fogalmam lett volna mi az. aztán később amikor láttam egy sportmotor akkor örültem csak meg, h van más alternativa. és akkor neki is vágtam rögtön a jogsinak. aztán most kéne autós is mert kérik itt a munkahelyen de még mindig semmi kedvem nincs autózni. mondjuk hidegebb van már reggelente, nem lenne azért rossz, csak nem mozgat valah...