Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egész szép:D
Nagy a pangás valami témát!!
Itt a 2007 Aprilia RS 125 Tuono-t nézd
vki tud vmit a 2007-es RS-125-ről?
Mien fogyasztásra?
Jah és Zsolti, valami ajánlat a fogyasztásra?
Pénteken elvittem egy osztálytársamat (szőke, de naon jó csaj) motorozgatni. Kezdődött a lábtartóval. Aztán ahogy elindultunk nekipaszírozott a tanknak. Teljesen rámcsúszott, megállok mondom az ülés azér van h azon üljünk (persze kedvesen). Aztán már ment valahogy a dolog. De tényleg minitanfolyamot kell előtte tartani.
Hátjah csak tudod nem nagyon szeretik felvenni az én L-es dzsekim ha otthonról indulunk nincs gáz mert lenyúlom a hugomét (full protektor)
én mindig odaadom a kabátomat a gerncvédőm meg a kesztyűt-...
Hát nem tom srácok ez a lábtartós téma egyszer velem is megesett Amugy eddig nem volt probléma abból hogy nem jól ültek volna fel hátra,inkább abból hogy mondom hogy "Drága csillag vegyél már fel egy dzsekit mert lefúj a menet szél! ".Amugy a powernyitást téleg szeretik akkor hallom is a fülembe a sikoltásokat rendesen! Egy valamivel van csak gáz hogy hiába mondom neki hogy ne féljen kanyarba és ne dűlöngéljen össze vissza,szerintetek mit csinál....?
Joe-z okos vagy:D:D
Így van a csajok 90%-a nem nagyon tud ülni egy ilyen motoron azért szoktam én egy gyors "oktatást" tartani indulás előtt. Nem vennénm a lelkemre ha elhagynám szegény buxám menet közben szóval inkább elmagyarázom neki mire is számíthat....
Varga gyere má MSN-re is
hát az ne legyen szempont, motor nem arra van mégha most itt ma iyen téma is kerkedett belőle
én csak azért pakolok fel néha valakit mert nincs kedvem buszon kisérgetni, kap egy bukót a pofájára és mindenki jobban jár. powernél sikitoznak össze vissza (nem tom mit szólnának kornél gixeréhez), szoritanak, rosszul kapaszkodnak, ülésen rád csusznak szóval felejtős az egész.
Szopd ki Bence.........
Meg azért jobban buknak rá:P
Ja bencee igazad van sulimellet nem lesz időm egésznap hajtani csak hétvégente inkább és azér akkor emg 50 ezerszer jobb kikapcsolódni minta cbr mer ugye az tanuló motornak ksézült én meg kurva soakt motorozok szal hamar megunnám
ja.,,, szakadó eső rulz?
A lábtartós sztori már velem is megesett ebben a szűk 1 hétben .

Nem direktszűrő csak red filter. Kb olyan fél lityóval eszik többet. Még nem mértem le pontosan.
ha ezzel te mindennap városban akarsz furikázni akkor vegyél cbr-t. sokkal jobb. ha hétvégente akarsz egyet szerpentinezni vagy pályázni, és néha néha városban járkálni akkor meg egyértelműen rs... igazából nincs tovább hova ragozni
Mondjuk bátyámnak is csak eccer rohadt le mik megvettük az utca végén kifogyott a benzin:D
Na ez az Sp-nél nem mindig így volt