Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van 1 pár cikk (többek közt az enyém is) a 125.vilaga.hu -n olvasgass.. :)
De szeretném ha írnátok mert magazint csinálok 125-ösökről és kell az info(még akkor is ha a világ legjobb mocija )
Az is jó!!! Légyszi egy telszámot4!!!
oké, csak mondom szólok. amúgy csaba én is tok jó fényezőt és olcsón.
Bp-től 50km-re
Ez péntek este lex Pesten, majd írok helyszínt, ha valakit érdekel,,,
vasárnap este 7től autók és motorok gyorsulni fognak, Szalkszentmártonon.
Csá!Sztok,,, Pestiek vagy aki feljön PEstre péntek este lex gyorsulás, néhányan megyünk ki 125ösök, akit érdekel vegyen fel MSN-en, nem kötelező gyorsulni, illegál amúgy,,,, Legyünk minél töben 125ösök,,,,
glé = elég

(akart lenni..)
Shephard!
bármilyen évjáratú RSről is van szó, a világ legjobb mocija!
ennyi legyen glé
Dadis, hadd ne kelljen már ezermilliárdszorra is leírnom miért ilyet vettem.. tudod amúgy te is jól..

Tuki!
okés!
na holnap veszek egy B10EG vagyis elhozom mert még lógnak nekem a boltba....oszt majd kiderül ha nem jó akkor veszek egyet vagy 3ezerért...
Hy tuki rs 125! lécci add meg az msn cimed vagy vegyél fel! zixte9@freemail.hu előre is kössz!
Tyt, ezzel semmi probléma mivel már nem garis a mocim
A CHAMPION C55-ös gyertyát megpróbálhatod! Titánium elektródás 0,6-os hézagolással azt meg majd megnézem hogy rövid vagy hosszú menetes! Én 3200-ért vettem de nekem pestról kelett lehozni bár akkor szerintem 2500-körül mozoghat!
NGK B10EG gyári RS.be nem kell jobb gyertya. De ha ennyire sokpézrd van akkor vegyél 11-es hőértékű iridiumos gyertyát.
Sztem a faszom gyujtás folytás miat...ngk volt benne szart se ért...valaki valami sportgyertyát tud ami jó bele?
nincs nincs
lehet ezt én is kipróbálom ezt a vagdosást... meg kiváncsi lennék mit dobna még egy másik kipuff... vajon érezhető lenne-e a különbség
Hagyd csak, semmi baj, akkor remélem nincs harag, télleg jószándékból címeztem neked!
Na Aprilia forever!!
Jó bocs lehet hogy túlforogtam a dolgot csak most egy kicsit elegem van a világból .Túl sokan húztak ma fel bocs amiért rajtad csattant.
bazz, nem mondtam én semmi hasonlót, hülyeségeket beszélsz...
Én úgy gondoltam hogy ha már meg tudtam csinálni és JÓ lett, és sokkal jobb mint volt, gondoltam elmondom neked, hogy tudjál róla, mivel szerelőnél dolgozol és ezt is meg tudnátok csinálni ha valaki erre panaszkodik, szal nektek lenne belőle pénz, nem tom mit kell itt jáccani a sértődöttet, meg a profit, mert én nem mondtam semmi olyat h mást milyen jól tudnék, csak mondom, segíteni akartam. Ettől fügetlenül tom h a kipuffom egy nagy fos, ezértis mondtam neked hogy szólj ha tudsz lécci mert vevő lennék rá ha van jó...
Az meg h messze vok még attól h tanácsokat osztogassak...pfff.. Próbálok segíteni amiben tudok, mert úgy gondoltam h segítség lenne, dehát ha nem kell a tanácsom akkor ne fogadd meg és mikor motorozol váltogassál vissza fojamatosan, mert 6ezer fölött kell tartani a fordulatodat.. Te tod
nemtom most mért kell rám haragudni, na mind1 csá
Nah akkor örüljél neki. és ha már ennyire szakember lettél akkor szerintem nincs is több kérdésem. De téleg a gyári agyon tömött kipufogó nem folyt rajta semmit a katalizátor meg a többi szar növeli teljesítményt . És messze vagy még te attól hogy tanácsokat osztogass.
tuki vagyél fel msn-re

kistuning5@freemail.hu