Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegény srác
borzasztó
vagy szalagavato vagy mi ahol tancolt volna
leszoritotta egy kamion es kitort a nyaka vhogy ... egy tapasztalt gyerek volt aki regota motorozik es az apjanak fazerje van ...
holnap lett volna banketje ...
szegény srác
toth
kecan gyuri asszem
oh arpad gimibe 12.es volt
Uhh ez nagyon szörnyű , sajnálom a történteket:(
És mikor volt?
Óra pontosan..!
És merre volt a baleset???
16 eves volt citrom replicas rs125-el asszem
Nem tudod véletlen merre történt a baleset??? Meg valami infót róla??? Van egy pár RS-es ismerős a környéken
debrecen kornyeken balese volt
nem lattam mi tortent de rs125 volt es a gyerek meghal az anyja pedig sirt rajta ...
oszinte reszvetem aki debrrevne kozeleben van es tud vmit hogy hogy tortent irja le pls
remelem nem innen veszitettunk el valakit ...
Csá minden RS-esnek

Holnap reggeltől én is csatlakozom a családba, hivatalosan is!
Bár én Tuono-s leszek, de csak optikára más!
Shepard tessék egy gyűrűs dugó igaz hogy ez robogóba való MHR team dugó de a lényeg látszik rajta a baloldali át van fésülve versenyrobogóba való jah és elég jól látszik a különbség A jobb oldali a gyári MHR team a bal oldali MHR Team DSR.
Egész véletlenül ez nem a Lóri kipu rendszere???
Hellosztok!
Csak azt szeretném kérdezni, hogy az új RS 125 ösök tényleg megbizhatatlanok, vagy csak azt mondják?
Olyan válaszoljon, akinek olyanja van!
Mert szeretnék olyat venni, de elbizonytalanítottak....
Óhh, amugy szerintetek újonnan vegyek, vagy inkább várjak egy évet és használtan..????
Az egyik barátomnak van a legutolsó szériás, teljes gyári állapotban levő RS 250-en rezója tütével!
A telszama: 06 20 3762 293, ha érdekel tényleg, hívd fel!
ez mi a faszt csinál ez a smiley...?
hmm akkor ez bukta szagú
nyugi majd legközelebb (reméljük még lesz idén) jössz te is
wow már ketten kérték a holnap e-ringre... az a baj h nincs nálam mert a szerelőnél hagytam mert ott mindig átöltözök
qrva életbe h nem mehetek, oyan rohadt szomorú vagyok
Én is azt hittem de egy német leírás van hozzá hogy hogyan kell megcsinálni!Csak még várok a fordításra!Tudom hogy dupla leömlő meg minden, de ezt én sem értem még hogy hogyan lehet rátenni!
szerintem átalakítják az egész kipuft mert hengercserét csak akkor csinálok ha szarráment!Majd eldől
Mondtad hogy a gépedbe egyűrűs dugatyú lessz!Mien az az egyűrűs dugatyú?Azt vágom hogy csak egy gyűrű van de az mien?Hogy tömít hogy néz ki meg ilyesmi?
de az RS 250 2 hengeres szal nem igen passzol a gilerádra
bencce!
nem akarnád kölcsönadni holnapra a térdkoptatód? nyugi nem fog leérni csak azért mégis legyen már ott vmi....