Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Azért kell mert láttam egy Gilerás tuningot rs 250 szettel és naon durva!Kikúrtúl megy tőlle de mint az állat!
Menyibe fáj?Gondolom nem megfizethetetlen!
Mi a fasznak kell neked RS250 kipufogó????? amugy lehet tudok egy komplett eladó rendszertr ha megfizetik az árát
nincs rossz hangjuk sztem, én is szeretem az enyém hangját 8000felett
Sziaztok!
Nem tudja valaki megmondani hogy Aprilia RS 250 dplakipuffot honnan tudok venni és menyiért?
Előre is köszi!
Érdekes a hangjuk... Megnéztem pár videót az RS-ekről (125- 250), és egyáltalán nem tűnt kávédarálónak egy bizonyos fordulatszám után
háááát hallod hatalmas versenyt toltak....
jolvan na... na akkor kellesz egy 1,5 m * 0,5 m es
lesznek csak igy mindig egyet-egyet bajos nekem hozni
inkább megvárom h összejöjjön pár darab és úgy hozok
joe és meddig lesznek még neked ien eladó carbon fóliák??? mert késöbb kellene nekem is
Soha nem mondtam h 150x50mm 150x50 centiméter tudod 1,5x0,5 méter!!!! Na most már képben vagy remélem!!! De azért most komolyan belegondolsz akkor normál esetben nem lehetne annyi amennyit te itt mondtál Erre szokták mondani: Ne légy hülye!!!!!!!!!
gondolj már bele 150X50mm mennyi:):) egycigisdobozt nem tudsz vele befedni:)
dikk khis phalee eccer ezt mondod h 150*50 mm egyszer meg 150*50 m! Na most mék? 1,5 X 0,5 méteres????
Jólvan okosfiú..... Komolytalan emberekkel nem üzletelek Akkor vedd meg a 60x60-st a netről 6000 + postaköltségért Majd akkor nevethetsz humor Herold
hello a km órád érdekelne! msn en tudnánk beszélni? szomszédomnak a 94es RSére kéne
Jaaa, értem! Mert az olajzás a 125-ös hengerhez van optimalizálva
Kérdezzétek meg agytagito-t!
Gondolom azért kell kikötni, mert a 160as nagyobb teljesítményéhez és hengerűltartalmához már tényleg rohadtul nem elég az amit kever a különolajzás.. meg a 160as hengernek nem árt a komolyabb kenés.
Mert az van a forgalmiban. Egyébként elég sok.
a 160-as henger meg azért érekel, mert kíváncsi vagyok, h ezzel mire képes egy RS! amúgy mennyi lehet egy ilyen, mert 70-es malossi, cakkom pakk, mindennel, elektronikával, tömítésekkel, mindennel kb 100 ezer...
nem, nekem még nincs mocim, talán majd jövőre, csak gyűjtöm az infókat, ha lesz
és köszi, h okítasz, meg segítesz
nem tom miért kéne kikötni ezt megmondják majd az okosok. de miért akarsz 160as hengert?
A lánc melletti távtartók nem eladók?
sziasztok van 96os RS 125höz pár cuccom
lánc+lánckerék szett D.I.D
gyári indexek
komplett kilométerora+spirál
tükrök
légszürő doboz
hátsó lábtartók komplett
METZELER RENNESPORT első gumi kb 80%os
ha érdekelne valakit hivjon 0670389-6486
Jó, értem én, elmagyaráztad, h hogyan működik a pumpa... A nagyobb teljesítmény miatt?