Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csizmad koptatojanak a fele nincs meg? az igazan szep eredmeny
Jah ez a hozzászólásom(előzmények gomb) Tytnek szólt
télleg pályázni hova szoktatok menni jövöre én is szeretnék menni és gondoltam igy a forumosok elmehetnénk egy nagy csapatásra vagy egykis utcai örültködésre
ennyi az már gyárilag is nagyon jó gép. egy kis beállítás és áááááááááááááááááá
Rs 250re dobni egy rendszert még meg pályagumi és készis a pályagép
Nekem is mióta haver megvette az övét nagyon bele estem abba motorba
Én tudom nagyon jól hogy van még mit faragni a majrémból, deíamugy mi a faszt a hőbörögsz itt. Ha leszarnád a véleményem nem szenvednél itt össze vissza amugy szerintem én egy szóval nem említettelek téged abban a hozzászólásomban ahol a 2006-os RS-ről irtam ugyhogy nem tom mit ugrálsz itt össze vissza
Tyt kössz a kimeritö választ jo ....vagy
egyik ismerösömnek az volt a hangjátol meg ahogy az ment össze vissza fostam a bokám ördögi egy gép nekem jobban kéne mint egy 600as japó szappanopera
azért hogy ezt a kérdést Te most itt feltehesd.......
télleg a 250 Rs-t miért nem gyártják már?
Vigyázz Zsóti, a végén még rádmondják hogy 10centis majréd van

amúgymeg a magasról leszarós hozzászólásom Neked szólt...
ugyan szúrd már be az utolsó hozzászólásom amikor beszúrtam a végére hogy "06osom van..
van egy olyan érzésem hogy nem tegnapi, de nem is tegnapelőtti lesz...

unom már hogy ezen lovagolsz. amikor meglett az RS, jóhogy fűnek fának dicsekedtem vele.. mostmár mindenki úgyis jól tudja milyen moccom van
tök mind1 csak azt mondtam azért lehet magyarázni, de mondhatnám az is h mert minden mondatotd végére odateszed h 06os RS-ed van amikor már mindneki tudja... a lényeg csak azon van h a motor árát nem tom miért kell basztatni állandóan. MV agusta topicba miért nem mennek hőbörögni, h annyit az a gép nem ér, hát gixer van 2,4 milláért...
kimondta hogy csak egyenesen megyek vele???szerencsére van egy pár havernak rs250e amugy igazad van ahoz a motorohoz kurva nagy tapasztalat kell ezért akarok a "kicsivel"(125) megtanulni rendesen pályázni meg kanyarodni
ja amúgymeg kegyetlen magasról leszarom a véleményetek arról hogy drága.. elmondtam már kismilliószor hogy ÉN miért vettem ezt.

aki nem akar kiadni ennyit egy új RSért, HÁT ISTENEM NE TEGYE!!!!
az 5centis majrét pedig igenis kikérem magamnak, amit nem rég beszúrtam képet, na most kb. feleakkora, plusz a csizmám koptatója félig nincs meg...

de legyen igazad, sőtttt 20 centis a majrém... ha Te attól boldog vagy...
van lámpa spray több szinben....csak probafujást csinálj elötte mielöt a motoron elkezded
CSombék, fene azt a kurvaokos fejedet.. nem mondtam h nem kell, le fogom rakni, csak kurvára nem látom értelmét.. de ha a jogsitól tudsz motorozni akkor sajnállak... én valahogy mindíg úgy voltam vele, hogy inkább eltankolom azt a pénzt, és szerzek vele még soksok rutint... és nem, nem attól leszek kemény mert nincs jogsim (alapból az vagyok ), de ha számodra ez egy és ugyanaz, akkor nyald meg a bal herém úgy hogy a jobb ne vegye észre..........
mielőtt tovább hőbörögne valami eszes elmondom, hamarosan meglesz a jogsi....
szálljatok már le erről az 1,3 milláról... mindenki azt kezd a pénzével amit akar. én pl nem vennék 100E ft--t telefont de leszarom ha valakinek jól esik vegyen. fikázzátok azért mert 5centis a majréja, vagy fikázzátok mert nincs jogsija, de miért kell mindig felhozni a motor árát? te próblémád? nem! majd ha neked lesz feles 1,3 millád veszel belőle 250es rs-t, és speciel egy 2001es R6ost vennék, de leszarom. mindenki ezen pattog itt mint valami idegbeteg. összetöri ez van! akinek régi rs-e van olcsóbb az alkatrész? mert h én 1,3 millás géppel nem mennék pályára mert féltem meg minden ezzel jön itt a nép. elmondom h ugyannnyiba keröl ha eltaknyolsz mintha ő taknyol e a gépével.
Sziasztok!
Szerintetek mivel érdemes lesötétíteni a plexit????????????????
majd ha valami baleseted lesz(ne legyen!!+állandoan menekülni 1x ugyis megfognak bármennyire jó vagy )rádvernek mindent,fizetsz+eltiltanak....de te tudod...
felejtsd el az 1,3 millát.... azzal valami történik ott fosod össze a bokád... de ha meg csak egyenesen mész az meg picsa élvezetes ám.... félreértés elkerülése érdekében nem azt írtam hogy a régebbi motorra nem kell vigyázni, mielőtt valaki ezé leugatna...nézd meg Tyt sem viszi páylára mert "eleshet" vele és megbaszta az új rs-ét ha összetöri....
Nekem egyáltalán nem tetszik az új RS és 1,3 millát tuti nem arra költném hogy elmondhassam hogy egy zsír új moci van a seggem alatt. 1,3 millából olyan 250-es Rs-em lenne aminek a pályán a 750-esek 1000-esek kezet csókolnak