Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bazd, ezt már egyszer leírtad!!!!
Szevasztok Aprilia tulajok/maniasok! :)
Olvasgattam a forumotokat, es egyre jobban tetszenek az Aprilia RS-ek! Tesom is tervezi a jogsi megszerzese utan egy 50-es beszerzeset, en pedig - ha megvan az A korlatlan-, akkor egy 125-ost v 250-est szeretnek! Es ehhez kernem a segitsegeteket!
1, Arra lennek kivancsi, h alapbol milyen motor az Aprilia RS? Miben masabb, mint japan tarsai, pl egy TZR, v NSR (plusz az is erdekelne, h jobb-e a Cagiva Mito-nál?)?
2, Evjaratonkent mennyi a realis ara, pl egy 1998-as, 2000-es mennyibe kerul?
3, Mire kell figyelni vasarlasnal, ill. karbantartani mikeppen kell (mit, mikor kell benne cserelni, lancot mikor kell fesziteni, gumikat mikor kell cserelni es milyen marka a legjobb, es azt is hallottam, h a futurabol hullottak a csavarok- ez igaz-e az RS-re?)? Milyen az alkatreszek arfekvese?
4, Hany kilometerrel erdemes megvenni egy RS 125-ost?
5, Milyen a gyorsulasa, es ezt mennyire befolyasolja az, h kb 90 kg vagyok?
6, Erdemes-e megvenni egy zsir uj RS 125-ost 1.2 millaert???? Mennyiert lehet majd eladni?
7, Ja, es a legfontosabb! A 250-es miben ter el a hengerurtartalmon es teljesitmenyen kivul? Mennyivel jobb? Miert olyan ritka??? Szerintetek RS 125 v 250? Ja, 250-est legolcsobban kb 600-ert lattam... Er ez ennyit ( 3 evesen meg kb 1.5 milla...)?
MIERT PONT APRILIA??? Nekem nagyon bejon, de igazabol egy profi velemenyere lennek kivancsi! Arra, h miert kerul ujonnan annyiba, mint egy par eves 600-as japan...?
Segitsegeteket elore is koszonooom!!!!
Nem én csináltam a kipuffot hanem Mitogeri egyik ismerőse. De mostmár nem csinál ő se.
Nemtudom h jó-e rád a kabi, meg kell nézni, az ára 35
JAMAL na most mikor megyünk már ringre??
hőő meg most többiekell mivan leszünk min 5en nem?
én most jöttem meg a kossuth térről meg az mtv székház elől.. durva a hangulat
Na végre mostmár elűzik a gecibe a büdös kommunistákat az országból!
Zsótiii! Mondom, még csak most akarok jogsit csinálni, de sajna erre az évre lemaradtam szerintem... Majd jövőre haverral...
És mi alapján csináltad a kipuffot? meg hol és mennyibe volt?
Ja, én 170 cm vok kb, nemtom, sztem akkor az nagy lennerám, nem? Mennyiért adnád?
Semmi baj, a képen télleg úgy lácik mitha nem lenne, pedig ott is rajta volt. Ja, a rendőrökről annyit, hogy nem kell megállni, hanem elhúzol és felszívódsz a kis utcákban úgy hogy ne tudjanak követni, ha mákod van bejön , ha nem akkor csak nagyobb cumi, nemtom mit lehe ilyenkor mondani. Ja, én a trafipax ellen tok taktikát. Mikor 2 személlyel bemértek vagy 80-90el, mikor észrevettem velem szembe a zsarukocsit(és benne a trafit) gyorsan befordultam a járdára és ott vissza az első utcáig és ott le, nem is jöttek utánam, meg bokrok voltak, szal a rendszámom sem tutták leolvasni, szal megúsztam. Ha akkor bemérnek az nagy cumi lett volna, mert előtte nap mértek be 82-vel, és arra csak 1 figyelmeztetést kaptam, de a 2 együtt tuti eltiltás lett volna
Manni kéne bazz még idén jó lenne pályázni egyet de a szombat több okból is szar
Srácok.... Ki az aki jönne Euroringre szombaton??
Bocsi! Csak a képről úgy láttam, hogy nincs rajta rendszám... és mivel az enyémen nincs rendszám ezért gondoltam hátha tudsz nekem egy kis infót mondani az új rendszerről..már ha lesz(gondolok itt a segédmotorok rendszámozására) meg gondoltam hátha tudsz nekem némi infót mondani a rendőrökkel kapcsolatban ha megállítanak és esetleg ki kell magyaráznom magam meg ilyenek. De bocsi, hogy rosszul gondolkodtam... Üdv!!!
2T=2 ütem.
Jól meg gondoltad ezt a motor vásásrlást???? volt ez előtt egyáltelán valamilyen motorod???
CsoGe! Mért nyomnám rendszám nélkül?? Full rendezett papírokal van a mocim
Bááááázeg bencce......
tényleg nem vészes.... nekem Jt első lánckerék 3200 volt a shoxnál.
Most lettek kész az Rs-emre a matricák nagyon királyak lettek nem hittem hogy a dekorstudiok ilyen kurva jók egyépként a mocimat ALICE replikára csinálom eddig jol mennek a dolgok szerdán viszi el a festö az idomokat tüzpiros lesz fehér matricázással fekete felnivel piros felnicsikkal ilyesmi lesz mint a ducati csak több matricával
hátsóhoz. tudod a fogaskerék meg a villa között... 2500 az apriliától. nem is sok. 5000 ft meg a hátsó lánckerék, sunstar.
ekső-hátsó kerékhez?mennyibe fáj 1 távtartó?
elkopott
Mit csináltál vele?
amig megérkezik a távtartó az 3 hét
Gondoltam... Bár Husabergéknél.... Ott az utcai gép is ugyanaz, mint a verseny, csak van rajta visszapillantó, index, meg fényszóró...
On---RS
ez csak enduro...1esben kiáll többi sebességben nem nagyon