Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az én motorom volt. Bikepicsről van a kép?
http://www.formula3000.hu/shop...
Itt szoktam. Elf Xt Tech 2T
ki hol vesz olajat?:)
125ös RS-be mennyi ideig kell járatni az uj dugót? 800km-t ugy kell elmenni vele hogy max 6000ig szabad pörgetni?
Köszi a válaszokat!
Hello
Engem egy rotax 122 henger erdekelne ha van, es ha igen akkor milyen arba?
Hello
Arra lennek kivancsi hogy ez rs 125, lett leszedve?
üdv,Elcserélném Dellorto PHSB 35 Ms karbimat más alkatrészre
pl: láncszett, powernyelv, himbarendszer ilyesmik érdekelnek!
Egyébként ez a karbi szinte ugyanaz mint a dellortó 34-es nem tapasztaltam külömbséget, aprilia rx 125-ön próbáltam..
Nem mondok semmit
tömitésed is van hozzá?
Ez igen szép dolog tölled....
125ös RS-be mennyi ideig kell járatni az uj dugót? 800km-t ugy kell elmenni vele hogy max 6000ig pörgetni
már megoldódott... levittem ócsára és simán átment 9900ért nem kötöttek bele semmibe
Sötét a lámpabúra, ez jó:)

Magyarul mondjál egy összeget, csak más szavakkal mondták.
ZSebpénzt akartak ennyi.

HA nem látványosan (sokkal) sötétebb, nem köthetnek bele, nyilván ha "tuning" fekete, akkor kivágnak vele, de egy sima pótalkatrész nem feltétlenül uygan oylan mint az eredeti, lehetnek árnyalatnyi difik, ez minden motornál, és szabályos pótalkatrésznél így van.

Vidd máshova és kész.
hello
érdeklödnék van e vkinek eladó olajbeöntö dugó, olajszintjelző (átlátszó) dugó és kuplung állitó dugója, magyarán a blokk váltó oldalán lévő dugók
Helllo!
Érdemes lenne megnézned az én motorom is :)
És olcsóbb mint a Kollégáé :)
itt van
Nem jó helyre vitted vizsgáztatni a motort. És zsírozni kell a rendszert.
hello
leszel ma msn en? vagy majd holnap?
Eladó Aprilia RS125, ár alatt! Bármilyen kérdésre válaszolok!
tyt001@freemail.hu

aprilia rs 125
igol bv2 racing
hívj fel !
Beszarás.. elvittem ma műszakira a gépet mert szombaton lejár

Erre már az furcsa volt hoyg mi ez az új változtatás hogy bekell indítani a motort mert valami új fékpad van ami motorokra van. Mert eddig mindig úgy csináltam hogy lehúztam az elektronikát hogy ne induljon be hiába indítgatnák mert nem bízok ezekbe a vizsgáztatókba mert az enyém elég hangos gép aztán kitudja hidegen megtépkedik vagy akármi.. nah de mindig lehúzopm és no para nem indul. De ma közölték hogy már pedig bekell indítaniuk... pfff vaze.. nah mind1 mondom üsse kavics rájuk pirítottam hoyg ha megtépik rögtön megszorul és.... Erre hívnak fél 4kor hogy nem ment át a vizsgán mert nekem a hjátsó lámpabúra egy árnyalattal sötétebb mint a gyári, azt hozzá kell tenni hogy én így vettem és eddig már 2x volt ezzel a búrával levizsgáztatva sőt tavaly még a pályaidom is rajtavolt lábtartók nélkül szal és úgyis átment ma meg full gyárira visszatettem erre ebbe kötnek bele.. menjenek már a kurva anyjukba.. de szerencsére nem kértek pénzt csak mondták hogy bukó...
Merjed!
Én is megvettem olyan árban a hibátlan állapotút!
Más is megfogja ha jó a moci!
Felvettelek msnre
szia
meg van még, 2000 ft
köszi a tippet, holnap majd probálkozom vele