Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de csak 2 hét múlva lessz raktáron
annyit tudok hogy a gyári,olaszból.én ennyiért veszem és ennyiért is adom.mert láttam sokan sokalják a 40-et érte
és milyen márka az a gyári?
főtengely felújító szett rotaxhoz,rendelésre.20 x 49 és 22 x 49-es.ár 300000ft(ja és ezek a gyáriak)tel:06209103659

és ezek a felújító szettek máshol 35-40ezer forintok.
hali nekem van 1db 2ezer ft
Császtok!Van egy Aprilia RS 125-ös motorom és az olajtartályom elrepedt és keresek 1 másikat!
Aki tud ilyen tipusú olajtartályt az legyen szives írjon, előre is köszönöm! NAGYON FONTOS LENNE!

msn: bela91011@vipmail.hu
2000ft-ér ha neked ok akkor írj (e-mail inkább vagy msn)
csáó!
jobb oldali rotax 122-es váltotengely valakinek van elado?
sürgös lenne.
dellorto phbh 28 (bd) karbit hogy lehet beállítani? mik a gyári helyes beállításai? vagy egyáltalán hogyan és mit lehet állítani rajt..? mert 6.sebességben a power nyitva, és nem pörög ki 8200nál jobban, de minden sebességben jól húz és pörög 4ben is 11et csak 5 ben meg 6ban nem.. 16/37es áttétel van rajt, power nyitva, új ngk b10eg gyertya,új dugó és új henger is... kipufogó fojtatlan, a membrán is új a karbinál, nem tudom mi baja lehet, karbira gonolok
Helló

Power nyelvet keresek bowdennel ! Aki tud kérem jelezzen vissza !
SÜRGŐS
köszi
Ívnek lefele kell lennie ! Szerintem csak beállítás kérdése de majd az okosabbak megmondják neked
sziasztok.. nekem kéne egykiss segítség :S aprilia af1 futurám van (rotax123) és az lenne aq gond hogy a power szelepnek a nyelvét a hengerbe hogyan kell belerakni? mert ha az íves fele van fent akor húz rendesen a motor, és érezni a nyitást, de ha az ives fele van lent ahogy gyárilag is (elvileg)mert igy ivelődik a kipufogóhoz, akor erőtlen-gyenge a motort... allig érezni a nyitást, nem is húz úgy mint eddig.. mit csináljak hogyan a gyári? valaki ezt mondja valaki azt.. nektek hogy van?
rotax dugatyúk olcsón 54mm-55,4 ig.
tel:06209103659
Hello, kellene nekem egy power nyelv és bovden, 2005-s évjáratú rs-hez. Bowdent még tudok is, fontosabb a power nyelv lenne.
Kösz mindenkinek.
tvr :
tyr*
Tvr kosz a segitseget.:D
Szerintem az az en gondom hogy mit mikor veszek meg.
ez elvileg jólehet neked 2ezer ft
Átereszt a karmantyú a munkahengerben.
hello!nincs valakinek elado power elektronikája? arra fekete is kis dobozra gondolok amire rávan irva h mekkora fordulatnál nyit a power és az üllés alatt találhato!FONTOS LENNE!lehetöleg pesten!elöre is köszönöm!
Mitől lehet, hogy nem keményedik fe az első fékem?:O Légteleníteni is próbltam...
meg amik lemaradtak
eke idom 2000Ft
két légbeömlő cső 2000Ft párban
meg ülés alatti idom amiről nincs képem az is 2000Ft
van még pár eladó cuccom ha érdekel valakit
-tank egyben tankidom nélkül 6000Ft
külön külön, a tank maga 3000Ft
tanksapka kulcsal 2500Ft
benzinacsap 2500Ft
jobbos tükör 2000Ft
hello

kedden lesz a temetés 15:00-kor