Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd, ha érthetően leírod...
Szia! nekem van tankom kompletten 12.000 ft és azért van mert csak az egyik oldal csillapit az első futoműnek
meg lene szügségem még 1 kisss segitségre, a elsö villa szét szete már valaki ? a kérdés hogy a jobb és ball vilaszár egyformák, mert nekem a jobb más mint a baloldali, van robantot rajt rs125hez de azt a rész éppen nem értem mert zsufi a rajz :(
szeva , átveném a tank benzincsappal együt ha megvan még ;) kösz üdv dani :) 203168228
hy márka társak, érdeklödnék van e valakinek egy müködö képes öninditö és egy jó állapotu kupplunk aprilia rs 125hez ? 1998as ;)
érdekes, hogy én mindig le és fel tudtam tenni az idomokat, és még a rácsot sem kellett kivágnom hozzá a gyertyát, pedig nem én, hanem a szervízes tette bele, de a ragadásért nem téged okollak ugye.
Igen, most jut eszembe, eddig leszartam. Csak most jutottam el odáig, hogy kicseréljem a főtengelyt és a szerelő meg sorolja miket csináltál vele. Úgy raktad bele rosszul, hogy remegett minden idom, amit mondtam is neked, te meg azt mondtad rá, hogy a karbi beállítás miatt van
Mind1, felesleges jártatnom az ujjam, én mondom, te meg letagadod, változtatni meg már úgy sem tudok rajta. Cs
Homasita. Nekem is olyan van
Mos' nemértem mé mondod, a zarolkétté gyomirtása például kiváló!
nekem is Bence csinálta az rs-t,és ilyen jó még akkor se volt mikor tavaly egy motorszerelő cserélte a dugót,főtengelyt...amúgy Bence,már ha fórumozol a telefonod igazán felvehetnéd,mert már egy hete nem tudlak utol érni
óó de pép egy előkamrás dugó :D
hol kapok kis indexet rs-re? fehér eléggé teccetős
Vissza adtam a régi szimeringeket ha nem tűnt volna fel egy szatyorba.Mit is mondtam mikor el vitted a motort?Hogy azt a szar szétfurkált,szétvert főtengelyt kéne kicserélni nem? Te meg majdnem egy évig úgy használtad és csodálkozol hogy szar az egész? Blokkot hogy lehet rosszul beletenni fordítva? Gondolkozz mielőtt megszólalsz.
A szakértelemről annyit hogy te tettél bele Renault autó gyertyát és arol 2t-t.
én segíteni próbálok ha nem tűnne fel:)
nem pedig átverni.
a két olajtartály pedig képről felismerhető különbségekkel bír
Tévedésbe élsz te asszem.Amikor az a gép készült nagy részénél én is jelen voltam de az aligha lett összekókányolva...Bele kerültek az uj cuccok amiket megvettél.Némelyik "uj" csavar meg ugy szarrá volt sarkalva hogy kiszedni alig lehetett azokat hiányolod belőle? És a blokkot hogy lehet rosszul belerakni?Ezt se értem...És hogy mindez egy év után jut eszedbe az se mindennapi...
velem kifizettette az új szimeringeket, erre vissza rakta a régit, meg kiszilózta. csavar boltban vettem hozzá új csavarokat, azok valahogy kikerültek belőle. rosszul rakta vissza a blokkot, azért remegett az egész motor. Jah, és amúgy ki is spórolta a csavarokat... és még sorolhatnám. az egész egy nagy kókány.
Mi történt vele?
Megint beszart?
Kedves Bence! Köszönöm, hogy a szakértelmeddel hibátlan állapotúra hoztad a motorom, hogy végig korrekt voltál velem és hogy mindezt olcsón vállaltad...
Aki nem tudja eldönteni, hogy milyen motorhoz szeretne alkatrészt,az vessen magára... De az adott tipushoz nem illik más motor nem kompatibilis alkatrészét kinálni, mert ez erősen közeliti az átverés fogalmát. Mert ugye sokszor foton nem látszik az apróbb eltérés...
bocsi:30000
ez tény de sok af1 alkatrész passzol,az rs-re
tudom, de azért köszi!

csak tudod elég sokan RS-t mondanak az AF1-re, ez ugyanolyan kérdés mint az évjárat LE stb...

azért dobtam róla képet, hogy eltudja dönteni hogy ilyen kell neki vagy más.
jaja
kicsit húzós lenne
300.000-et írtál.
ez af1é. rs teljesen más