Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://i256.photobucket.com/al..." target="_blank">fordítva kell állnia, mint ahogy a képen van.

Rakd be helyesen, és ha bármi rendelleneset tapasztalsz (szarabbul megy), akkor az isten szerelmére vidd el kérlek egy normális szerelőhöz azt a szegény motort. A power bowden feszessége/lazasága akár 1-2mmes tűréshatáron belül már problémákat okozhat, ezért kéne megmutasd valakinek aki ért is hozzá. Vidd el Attához, jópénzért biztos rákukkant Neked, meg ért is hozzá.
Sziasztok!érdekelne milyen jó a szerviz hátterük ezeknek a mociknak..és milyen gyakran van rá szükség:D?
hali
szerintetek a 122 es lendkereke jó a 123 ashoz?
köszi az nem kell mert nekem sincs meg a fogaskoszorúm, pontosabban megvan de használhatatlan azért lett volna jó ha még a multkori megvan mert az árban is jó volt meg a fogaskoszorú is rajta volt.
hali!

jelenleg egy fogaskoszorú nélküli hibátlan lendkerekem van 10 az ára
Kecskemét mellett vagyok.

üdv:Zoli
ht tetod:D arra nemtudsz hsz számot h kráositja e a gépet ha forditva van benn a power?
Képet is linkeljek hozzá? Meg ne alkudjak az árára?
izéé..eddig ok. vissza is kerestem. de ha én üléstakaró idomok keresek akkor ő miért plexit linkel?
szép h nevelni akarod h olvasson visza de ha már megkeresed egyszerübb ha bemásolod neki:D
[65532]
Attát kérdezd, ő megmondja a frankót! Amúgy nemrég írta valakinek ha jól emlékszem, nézz vissza egy-két oldalt.
hello
megvan még a lendkerék? ha igen légyszi mond már meg hogy merre laksz. előre is köszi
Aprilia RS 125.2009.-es évj.Sérült állapotban.Futómü müszerfal váz nem sérült.Elsö lámpa plexi cserés oldalidomok javithatóak.Jelenleg nem inditható nincs szikra hiányzik róla az elektronikaOlaszországi.Magyarországon forgalomba helyezéshez szükséges eredeti papirjaival vagy segédmotorkerékpárként de pályázásra is alkalmas..Ár:365 e ft.Debrecen.
ha a power domboru részét felfele rakom be nem okozhatok kárt a motorban?
Sziasztok,
tettem a gépemre egy Arrow csövet, az lenne a kérdésem hogy mekkora fuvókát ajánlatok a karbiba, most 170es van benne de keveset kap ezzel...
hol tudok venni hozzá, gondolom alapjárati is nagyobb kell..
65600-as számú hsz
most ez mi? valami cikkszám akar lenni?
Sziasztok.

Még megvan a pályamotorom, ha valakit érdekelne!

http://www.kepesmotor.hu/april...

Zsolt
RS 125 Extremához Km/h spirál eladó bontatlan csomagolásban. 4e Ft
Hossz: 82 cm
Holldanderek: M12, M16
65600
am valaki megtudná nekem mondani hogy a 2003as rs 125 első telóiba mien olaj kell és mennyi?
én 3hónapja használom gond nélkül, igaz csak átmenetileg. ma vizsgáztam le Akorlátozottra, de szerintem csak a 2011es idényre lesz rajta rendszám
Áááá... Meg nem is látszik 50 méterről hogy 125-ös és nem 50-es...
kötnek ám! Pulcsit, sálat.
Sziasztok! Az érdekelne ha egy ilyen rs 125 öt 50es ként használsz nagyon kötnek a rendőrök?