Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáld ki, hogy féktisztítót fújsz a légszűrőbe. Az talán egyszerűbb.
Nekem 2 hét állás után nem indul pöccre, elég sokat kellene indítózni, hogy beinduljon.
De ha belefújok a féktisztítóval egy kicsit, első forgatásra beindul.
Nem tudom miért van, amúgy... :\
valaki meg tudna mondani az aprilia rs 125 2006os modeljenek a lancmeretet? 108 szemes kell azt hiszem, es milyen markat ajanlotok?
hali lenne kérdésem most járok itt elöször és azt kérdezném hogy egy 2007 es rs125 öst akarok venni megéri e az az évjárat nagyon jó állapotu 830 000 ba van fent vagy inkább vegyek ujjab 4 ütemüt ?
Miért csinálhat olyat egy fiatal Rs hogy reggelente nem akar beindulni? Van amikor pöccröff van amikor benzint kell neki önteni a hengerbe hogy beinduljon. Kétszer csinálta eddig ezt.
Bejáratós dugó van benne, ég a szervizkulcs a müszerfalon.

Olyan mintha nem kapna benzint olyankor.
jobban jársz ha csináltatsz, ha megvan az eredeti akkor az alapján le tudják gyártani kis pénzért
Ferodo Platinum a gyári fékbetétje. Ha keményebb versenybetétet szeretnél akkor Ferodo CP211
felvettelek msnre a részletek miatt
csáó! eladó gyújtás alaplap ha valakit érdekelne írjon!
csáó! ha kell, nekem van!
üdv!
APracing
Csáó Rs 125höz fékbetét ki miylen márkájút ajánl?ami egyaránt fog és nem fogy olyan gyorsan
castrol power1, Agip Speed 2t
Rs 125 hoz milyen keverekolajat ajanlotok?
Castrol, Motul?
szia, vhogy jelezz már légyszi Pistivel mi van?:S nem érem el
natix
Italmondonál próbálkoztál már? Bocs ha igen, nem olvastam vissza.
Hali!
Lenne egy eladó GFR-em! Az alábbi linken megtalálható:

http://kepesmotor.hu/gilera-sp...
powerszettből mid van még ami eladó? nekem a tartó konzolja kéne, ami a hengerre csatlakozik, azt eladod?
7-eft adok power motort.
lehetséges h a gyujtotekercsem elszálljon? vagy rajta a kábelek?... néha van szikra néha nincs. sztem kontakt gond. de lehet kikopott a terercs. 5let?
és abban nem tudsz segiteni honnan szerezzek bowdent? mert már nézegettem minden felé, minden féléhez van suzuki, yamaha, kawasaki csak épp apriliához nem mutatnak sehol
nem feltétlen vagy hülye, szerintem más sem a feliratokat olvasgatja a kormánykapcsoló alján
hát most mondhatjátok h milyen hülye vagyok foggalmam sincs róla hogy milyen márkáju cuccok vannak rajta
A motorodon domino márkájú kezelőszervek vannak, ha minden igaz :)
és ez mit jelent?