Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 125nek 2db üreges tüske fogja fel a koszorút meg van egy pici illesztése, nézd meg max ráragasztod és ütsz bele másik tüskét. Az 50esnek pl hegesztve van a lendkerékre.
egy kis segítsget szeretnék kérni, a lendkeréken lévő fogaskoszorúm leesett, pontosabban még nem teljesen de már nagyon nagyon csörög és lefog esni, néztem hogy már nem a gyári felfogatása van, ezzel még lehet szerintetek valamit kezdeni? van valami ötlete valakinek hogy hogyan lehetne rögzíteni?
Értem.. akkor nekem is ez a gondd
5-6ezer között megtorpan
bammeg te akkora 1 bunkó seggláda vagy hogy akkorát még a motoros társadalaom nemhordot még a hátán mennnnyé gyúrni vazze
oszt azthiiszed oszt közbe meg semmi
Bocsi a kérdésért, de az az elektronika folytás az mit befolyásol?:o
nincs valakinek benzincsap és tanksapka mindenestől a púpos rs hez?
Szevasztok! Nincs valamelyikőtöknek 160/60-as 17"-os Continental Race Attack hátsó gumija? Nem téma ha volt pályán használva, de azért az oldalát lehessen biztonságosan használni!
Köszi előre is!
Olvasd el még1x a kézikönyvet, hogy pontosan mikor és hogy is nyit az a titokzatos power szelep.
Elektronika fojtást szedd ki :)
Aki felújította, őt kérdezd meg elsősorban. Ő tudja miket cserélt benne (vélhetően csak főtengelycsapágyak és alsó, felső tűgörgők) és a dugattyút milyen hézaggal illesztette.

Támpontként a gyári használati útmutató hasznos lehet:

Engine maximum rpm recommended
km rpm
0÷800 6000
800÷1600 9000
over 1600 11000

During running-in, change speed. In this way the components are first "loaded" and then "relieved" and the engine parts can thus cool down.
Do not open the throttle completely if the speed is low, both during and after the running-in.
Between the first 800 km (497 mi) and 1600 km (994 mi) drive more briskly, change speed and use the maximum
acceleration only for a few seconds, in order to ensure better coupling of the components; never exceed 9000 rpm.
Helló
A motorom teljesen fel lett újítva.Megmondanátok h bejáratás alatt mire figyeljek és meddig lehet pörgetni?
Előre is köszi.
CDI fojtás van benne. 6000-nél meg nem is kell nyitnia a povernek
En nem sokat ertek a dologhoz, viszont azt tudom ajanlani hogy nezz meg youtuben egy gyorsulast.
http://youtu.be/ycksAhBg-LU
talan ez segithet.
Nem volt időd szervízbe vinni? Pedig 1500 km nem másfél óra alatt kerülhetett bele... ;-)
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni az Aprilia RS 125ösömmel kapcsolatban. Ez egy 2007-es modell, 2500km-rel vettem, én azóta beletettem 3000km-t így most van benne 5500km. 4000km-nél már be kellett volna vinni szervizelni, csak nem volt még rá időm. (egy ilyen szervizelés mit takar? váltóolaj-csere, ilyesmik?)
Mostanában (az utóbbi 100-200km-en) észrevettem hogy a Power szelep nem nyit ki, csak 6000 rpm-nél 8000-nél már nem.
Mert régen így volt hogy 6000nél egyszer meg még 8000nél.
Nem tudom mi lehet a gond, esetleg tudnátok segíteni?

Ja és még annyi, hogy akinek ilyen gépe van, annak hogy szokott a fordulat felmenni? Nekem úgy van, hogy normálisan elindul 1000-től 5000ig, ott "gondolkodik" (vagy 2 másodpercet, amíg felszökik a fordulat szép lassan 6000-re) és utána nyit a szelep és indul meg. Esetleg benne lehet a fojtás? Végsebessége 155-160km/óra.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Sziasztok!
Csoki

Eladó 1 pár Dunlop Sportmax gummám
75-80%-osak repedezés,vágás mentesek
15.000Ft
Ha valakit érdekel inkább hívjon:06703818737
nem tudja vki mennyi az átiratás?
köszi szépen már ezzel is sokat segítettél.
színkód: honda b53p
Arról, hogy mennyi kell, fingom sincs :)
hali
valaki nem tudja hogy kb mennyi festék kell az összes idom festéséhez? meg a talmának a 125 ös aprililiájának a színkódját nem tudja? vagy azt a színt hogy kéne kikevertetni? ha hülyeséget kérdezek bocsi mert ezen a festés téren nem sok tapasztalatom van
aprilia rotax 122-esre önindító eladó(8eft)
u.i bontott váltóalkatrészek ehez a tipushoz
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
jah bocsi köszönöm szépen !
leírtam nemrég, hogy kinél vannak ilyen dolgok...

troják zoltán

06 30 855 7633
Helló

Power nyelvet keresek bowdennel ! Aki tud kérem jelezzen vissza !
SÜRGŐS
köszi