Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Tükör megvan még? Vevő lennék rá :) Köszi
az a gyári. értelmi különbséget nem érzel sztem.
csak a blok bal oldali deknijét is meg lehet bontani. és ott csak kuplung van és pár müanyagfogaskerék. de felesleges.:) csavarhuzoval belehet jáccani a bovdent az olajfeltöltö lyukon keresztül
vki csinált már kuplungbowden cserét? mert ahogy nézem ahhoz lekell szedni a blokk komplett baloldalát, és nem akarom hogy a válto szétessen mert foggalmam sincs hogy mi hova menne :)
köszi eddig több kommemtnél a transmissionest olvastam
ipone box2. de volt már motul transmission is
érdeklödnék ki milyen váltóolajat használ? köszi elöre is
Nekem refi felfere ver.Szerintem nálad az leszsz a ludas h nincs jól beállítva.Be kéne állítatnod úgy biztos jobb lessz
jh meg van benn vmi fémlemez is. bár én azt kiszedtem mer az ut bal szélére vert tőle a fény:D

nemtom kocsival sztem elég jol látok. főleg refklektorral.
RS meg közelbe sincs hozzáD:
de majd kiprobálom haverom yzf-ét sötétbe arra aztmondják tul jol világít. de nemhiszem h a szememmel lesz a gond.:D


nálad a reflektor menyire ver felfele? mert nekem eléggé le van állítva hogy a földet verje. viszont igy a tompitott éphogy a kerekem elé világít. lehet itt a gond. de nem mertem feljebb álítani mert akor lehet semmit se látnék.
Az a gömbölyű vmi az a projektor És az pont azért van hogy egy pontra jobban koncentráljon a fény Akkor új autók többségével sem látnál mert szinte 85 % mér projis lámpával van szerelve.Nem lehet az a gond h nem látsz jól sötétbe?Egyik haverom pont így van én mentem motorjával ő nem látott én tökéletesen láttam vele
jól?:D
két gömbölyü RSen ültem. tompitott mind2-n hulladék. reflektorral ellehe tközlekedni.

bár ebben azis gondot okoz h a tompitotton van egy domború üveg ami lefogja a fényt. anélkül lehet jolenne. de gyárilag sztem szart sem ér. meg haverom szerint se(neki is 2001es van)
Elvileg automata magasságállító és fényszórómosó és direkt xenon lámpa kell ha legálisan akarod.Foncsor nem fog elégni a xenontó!Elég sok motorba láttam már és igen aza kis dobozka a trafó és vannak slim trafosak azt meg simán el tudod rejteni de 4300K xenont vegyél mer az fehér színű nem vszínű h szólna érte de 6000K-s kékért biztos leveszi a műszakit róla Nem érdemes xenont rakni sztem rseken egész jól látni a lámpával
igazi xenont akarsz v xenon haátsut?
xenon haátsuért bemész tescoba... h1,h3. van világosabb sötétebb kékes árnyalatú is

rendes xenonbol meg megveszed a 15körüli szettet. aztán utána elkezesz gondolkozni hogyanis szereld be. meg hogy a búra ne égjen ki....
meg van hozzá vmi dobozka amit bekell kötni.

nemtom ebből mit éretsz :D de rendes xenon macerásabb. meg elvileg nemis lehetne hogyha nincs ablaktörlö a lámpán. meg vmi szabály még van rá
2005ös RS-be nem tudjátok hogy lehet xenon-t belevarázsolni? vagy egyáltalán milyen xenont szerezzek hozzá
Szia!

Igen, ez az enyém.
780ezer ft és viheted. Mondjuk ha adnál érte 800-at, nem lenne rossz, de 780ért vieheted.
Az a legalja, annál lejjebb nem adom. Ígyis sokat engedtem már a 860ezerből :\
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125_full_power-4017
454 ezt a motort szeretnéd eladni mert én ezt néztem lassan kezembe a papir már nem sok kell és akkor meg is vnném
Ilyen a világon nincs... :D
Meggondolták magukat és még sincs ennyi pénzük...

Úgyhogy van egy eladó RS-em ;)
Sziasztok gumi vásárlás előtt vagyok csak nem nagyon tudom mit és hogy.Először is azt szeretném tőletek megkérdezni hogy hogy vannak ezek a jelölések (pl.:130/70 17” 62S) ha jol tom akkor magasság/szélesség méret , és hogy ti milyen gumikat ajánlanátok egy kezdő motorosnak szélesebbet vagy milyen mintázatot stb.(én vmi erősebben mintázottra gondoltam).Meg hogy nem e baj ha elöl és hátul másfajta van?Segítsen vki pls.
helo: lehet van az is majd meg nézem.
ha van=4eft adok.
Valaki tud segiteni hogy mi az a szervizkulcs a muszerfalon?
Naja... Lassan fél éve árulom, és telefonon ez az első ember aki hívott.
És már a héten elvinné 780ért...

Ezeket nézve, meg azt, hogy mindjárt vége a szezonnak és olcsóbban kéne lassan adni a motort... Odaadom nekik.
Jobb a biztos 780, mint a bizonytalan 830 :D
a mostani helyzetben és a piacon való érvényesülés hiányába... én odaadnám 780-ért! Nekem sikerült aránylag hamar és nagyon jó áron eladni az Rs-t! De Te tudod, hogy mennyién érdeklődnek és milyen szándékkal és főként,hogy ez mennyi ideje megy már( mármint az eladás) :) ezek figyelembe vételével hozz döntést! :)
ugyis most akarok venni egyet mert most lesz meg a jogsim kresz megvan már csak rutin meg városi közel 10 éve nyomom ha a 1 es jogsival lehet vezetni érdekelne is
rotax gyújtás 20ezer ft
lendkerék+alaplap
780ezer ft-ért el merjem adni az RS-t szerintetek?