Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
az az egy kérdésem lenne hogy egy rs 125 kb mennyit fogyaszt?
Egyébként ha már itt tartunk, nekem is van egy ELADÓ rotax 122 hengerem, igaz ez nincs hüvelyezve, de csak arra vár. Nagyon alacsony áron. Érdeklődni, képek: tyt001@freemail.hu
"(nem értem miért kell még az olcsóból is megpróbálni alkudni)"
Sportértéke van más magyarázatot nem látok...
Tisztelet a kivételnek.
Azért nem kommentáltam, mert nincs értelme ezen izélni :)
Már azután 5perccel elfelejtettem, hogy elolvastam :)
Annál komolyabbnak tartalak, hogy ilyeneken fennakadj..

Egyébként meg a vevő dönt úgy is, elmegy megnézi a Tiéd, az enyém, aztán majd dönt amit dönt.
Ott a smiley, amúgy meg szabadpiaci kereskedelem van...
Nekem is hüvelyes hengerem van, az előzőtulaj csináltatta aprilia szervízbe.. Nekem semmi bajom sincs vele sőt piszok erős...
am aprilia rx 125-ről van szó.
15 normális ár egy jó állapotú hüvelyezett hengerért.
(nem értem miért kell még az olcsóból is megpróbálni alkudni)
En vagyok az aki telefonalt. Mennyi lenne az utolso ara a hengernek?

Somi Ervin Sandor,a cimem pedig:

(Orszag) Romania , (Megye) jud. Satu Mare, (Varos)Satu Mare,(utca) Str. Al. Odobescu, (Hazszam) Nr.33, Cod postal 440069
hello
én innen rendeltem
http://robogotuning.hu/spd/P40...
Sziasztok.

Segítséget kérnék,h hol tudnék Aprillia rx 125-öshöz tömítés szettet rendelni. 97-es évjáratúról van szó,rotax 123-as hengerrel.
Előre is köszi.
ItalyCorse!
Milyen allapotban van a henger es a dugo? mennyit kersz erte?
bombametaxa!
Ez a henger Rotax 122 van? mennyi az ara?
szkófild!

Én megvenném a hüvelyezet hengeredet.
Hol lakol?
Sürgős varom a válaszod!111
faszom úgy irok mint egy 10 éves bocsi csak razer billentyü amerikai azt nagyon szar elrendezésü
hát nem tom nyigodtab lennék ha 11 lenne beleirva :D mert én nem csak itt akarnám használni mert az eredeti a1 az 125ccm és 11Kw és elég sok motornál 11kw van beleütve amikor 22-24 vagy ilyesmik akkor hülyeség ez hallod 10 éve motorozom és a mai 125 üsbül többet kiohoznak mint egy 4 ütemü 250 esből majd még elválik meg nézek ezt azt hogy mi van ilyenkor át tudom e ütetni van ismerös Xd
Többször igazoltatott motoros rendőr, mint "normál".
Biztos csak szerencsém volt :)
Mert nem találkoztál motoros rendőrrel. Ők tudják... tapasztalat.
Enyémben 22kw van.
Gondolom nem nyugtat meg, hogy én 3 évet használtam A1-gyel és sosem volt belőle problémám...
Eddig 430km-t ment az új dugóval!
Semeddig... Dugattyúcsere után 800 km járatás több mint elég...
Igen bikepicsen találtam:D

Nah de mégis meddig járassam még?
polinim van ha érdekel...
Csápá mindenkinek ! Ezek a rovásírások mondanak valakinek valamit ?
hátt az a helyzet nem rég lett meg a krwzs pontssan hétfön s ha meglesz most a többi ami nem nehéz mert 10 éve motorozok :D akkro egyet mindenképp veszek de nekem olyan kell aminek a forgalmijába 11KW van bütve hogy tudjam vezetni mert a1 es a jogsi