Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most a powerem normálisan. domboru rész lefelé... van beszerelve.
viszont igy alig érezni h nyit...meg olyan hülye érzés ahogy megy...amig forditva volt sokkal dinamikusabban gyorsult.... ez nromális?

amugy vkinek nincs blokk középrész tömítése?
2001-es rshez üléstakaró idomot lehet találni?
Piros rs utasülés, szíjjal eladó 5000Ft.
:D
Gyere a simsonnal:)
nem megyünk, elég tré minőségű a reptér, meg gumizott kanyarok stb, veterán versenynek jó, de a 125öt inkább nem koptatom feleslegesen.
Nyence? Atta? megy vki kalocsára?
en az rs 125 melett szavazok... meg a cbr nem is anyira szep.
125ccm-es elsőteló!

eladó 8ezer ft/pár
na úgy fest bucsán is van már térerő h kicseng a telefonja,de felvenni még mindig luxus:D
bucsa? lakik ott pár ismerősöm
meg trágyát lapátol:Dcsak nem tudom hogy miért hív oda mindig hozzájuk h na akk csináljuk meg a rottyantót.:S
*Bence
Kence kint van Bucsán kergeti a libákat:D
am bence jó lenne hogyha bekapcsolnád a telefonod,és nem hívnál oda hozzátok mikor "nem is vagy otthon".bár sztem csak megint lusta voltál h kinyisd az ajtót szokásodhoz híven.jó lenne ha felhívnál,neked is jobb lenne már sztem ha nem ülne ott a garázsodban,2 nap alatt összetudnánk tenni.
akkor most nagy hülyeséget kérdeztem.mert mit néznek meg amúgy?
hehe
müszakin azt nem elenörzik.
hogy lehetne lefojtani a motort 11kW-ra?mert nem soká esedékes lesz a műszaki,de most 22kW-os.meg lehet ezt valahogy oldani?
köszi a segítséget, nekem már 4 tüske fog kelleni mert 4 furat van úgyhogy szerintem ezeket pótolom és mellé még ragasztom is hogy biztos legyen.
atolfügg h száguldani akarsz vagy ritkán tankolni......

amugy ha a 4t mellet döntesz akor inkább yzf125..
Sziasztok,
motorvásárlás előtt állok. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek CBR125-öst vegyek vagy inkább valamilyen 2ütemű 125-ös sportmotort?

üdv,

Andriska
Itt a fórumban is ha visszanézel, vagy a neten is találsz rá egyszerű megoldást, de ha szépen kéred Atta belinkeli ötezredjére is :)
Egyébként érdemes rászánni azt a kis időt, rengeteget fog számítani!