Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért tudtad mozgatni a jobb oldali szárba kézzel, mert csak a balosba van rugó, mind2 szár tetején lecsavarod a kupakot, kiveszed az éket, majd a szárat kihúzod a házból, utána a ház aljába van egy seigergyűrű ami fogja a szimeringeket, kicseréled, összerakod majd a tetején beleöntesz száronként 3,5-4 deci 10W telóolajat.
ne hívj szerintem mert nem vagyok otthon(külföldön vagyok csak azért) hétfőn érek haza de msn en megtudjuk beszélni a címem nem írtam előbb
msn em: csaba0203@freemail.hu
okés 5000 ért ha gondolod odaadom
Ja ok

Nos, én a törökbálinti üzletükben vettem. A motoros részen volt többféle-fajta univerzális motor index. Például

De a honlapjukon sok minden nincs fent ami van nekik.
hohóó:))

azt nem neked írtam, hanem a johní gyereknek a kettővel az előtti kérése miatt.. teli volt neki hibákkal. :) Na Arra írtam. Amit neked akartam, az hogy hol kell keresni az indexet? mert nem találtam. Maga az üzlet meg volt(google ), a motoros dolgok is. de azon belül indexet nem találtam. :)
Rendben.

A Homasita Kft. 1990-ben egy kis budai üzlethelyiségben indult 2 fővel és kevéske raktárkészlettel. Mára Magyarország vezető autófelszereléssel és autóápolással foglalkozó importőr cégévé vált, mintegy 60 főt foglalkoztat, közel 3200 négyzetméteres alapterületű központi nagykereskedelmi raktárában, illetve a budai és pesti kiskereskedelmi áruházakban. A több mint 10 ezer féle árucikkeket 12 ország, mintegy 200 gyártójától vásárolják.
A cég 100%-ban magyar tulajdonú. A HOMASITA elnevezés egy mozaikszó, mely arra utal, hogy a cég indulásakor árukészletüket főként HOngkongi-MAkaói-SIngapuri-TAiwani gyártók termékeivel töltötték fel.

Üzleteiben találhatsz kicsi univerzális indexeket, fehér színben is.

Megfelel?

Egyébként pedig Google a barátod.

Üdv
mariusfauru@hotmail.com cimen tuc küldeni számot és felhivlak ;)
maga a belsö müanyag tank érdekel a benzincsapal együt ;) külsö boritás és tanksapka nem kel ugyis már van 2öm :))
csáó
megvan még, akkor ahogy van az egész tank érdekel, benzincsappal tanksapkával együtt? ha gondolod vegyél fel msn re.
akkor ezt meggbeszéltük :)
számomra nincs, ő kérdezte.
már lassan vagy 10 hozászolás irtam de 1ik sem volt a problémámal kapcsolatban :) kár hogy nem más kérdeztem hát ha akkor valaki a motor téma dobja fel :)
erdélyi ;) számit ? van jelentösége ?
szerinted mire írta azt, hogy hanem? gyanítom, hogy arra gondolt milyen nemzetiségű vagy?
hagyuk ? mit is ? belekeztünk volna valamibe ? kérdeztem valamit (ugy ahogy tudtam) és ere kaptam válaszok egy telyessen más témára :) ha magyar orákra let volna szügségem, akkor azt kérek nemde ? ;) nem érdekess, nem vetem magamra :)
Mindedj, hadjuk.
ez most nekem ? hanem mi ? :)
Hanem?
jaah értem :) te inkább magyar orákat tudnál tartani mint javitási tanácsokat adni ? :) kösz ;)
hát nem vagyok magyar és elnézést a rosz magyar irásomért, látom zavar ;)
Ember! én arról beszélek, hogy szinte egy szót se tudtál helyesen leírni!
amit én néztem az 5500 a belsötank benzincsappal együt, csak azé veném mert enyém javitva volt, 12.000 pedig nem áldoznék rá :(
Te beszélni kicsike magyar?
(ha lassabban írnál, és tagoltabban, és legalább nagyjából helyesen, érthetőbb lenne, hogy mit szeretnél)
hát lecseréltem volna a szimeringet és az olaj , de mikor szét szetem a vila kupakok a baloldani kupak egy vékony tengely jöt kifele a vilábol kb 10 centi, a jobboldali peddig mikor kupakot vetem le az a szár ami a másik villában kifelejöt, az szabadon tutam kézel mozhatni le és felfelé, kicsit furánat találtam és abbahagytam az egész, néztem a robbnatot rajz de ösze visza magyaráznak angolul :(
http://www.google.hu/search?q=...

nehézlett vna nekedis beirni googlebe h "homasita"?