Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

krizsanszabolcs@hotmail.com
Aprilia MX 125 eladó, kitűnő, újszerű állapotban, nagyon keveset használt: 2500km! szervízkönyv, minőségi olajat kapott, 90% os Michelin Hi-Sport Race gumikkal, forgalomba helyezéséhez szükséges összes dokomentummal. (2007 eslő forgalomba helyezés)
ha valaki tud vevőt a Rs burkolatokra jelezzen...
nekem van
20/5140810
nálam is olyan 4-5mili körül akor nem gáz. köszi
+néztem Neked, nálam max 3-4mm-t mozog oldalra...
és ha elkopik az a gumi cucc akor cserés?
nemtudom mit is nevezzünk vészesnek....egy normál motoron meniyt mozog oldalirányba?(cm)

hát rajt van de nem szedtem ki a kereket hogy megnézzem menyire van rajt rendesen
Attól függ mennyire, ezen is gumi adja át az erőt. Ha vészesen mozog érdemes +nézni, h mitől! Zégergyűrű rendesen rajta van a lánckeréken?
km meghajtót továbra is keresek! alkatrésznek valót is
az normális h alánckerekem oldalirányba mozog? o0
csavarok megvannak huzva

af1-eken vmi gumis megoldás van a kerék és alánckerék közt. ennélis?
rotax 122 kuplungdekli tömítést keresek. Valakii?!
Rotax 123 önindító eladó 5eFt
Elérhetőség az adatlapomon.
kéne km meghajtó: müködö vagy alkatrésznek való... rúd meg a fogas kör alaku cuc legyen legalább épp.
Dehogy kuka... szét kell szedni a hátulját és bezsirozni a csapokat meg a tűgörgőket
Akko kuka a teleszkóp?
Ki van száradva a himbarendszer.
Az mitől lehet, hogy a hátsó teleszkóp amikor emelkedik, mármint amikor csillapítania kell akkor kibaszottul nyikorog, de leginkább menet közben csinálja.
Valakinek ötlet?
Üdv.

Érdeklődni szeretnék, hogy aprilia rs 125 EXTREMA típusú motorba használt hátsó kerék, a lánckerék részel együtt van-e Valakinek? Ha van milyen árban?
Ha Kecskeméten vagy környékén lenne az lenne a legjobb!

Köszönöm
rotax 122 kuplung kiemelo kar van valakinek elado?
Jól van értem!
Esetleg valakinek pálya faridom eladó?
Mind1 milyen színű, de fekete vagy narancs sárga előnyben! :D
csáó csak egyben eladó
Helló!
Külön a faridom nem eladó?
A faridom+ülés alatti idom érdekelne!
Mennyiért adnád el?
Nekem van.
20/9655947
narancs pályaidomszett eladó
Aprilia Rs,af1 alkatrészek még van minden érdeklődni telefonon vagy msn . : 06709785301 bomba0705@hotmail.com