Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát perszeeeeeeeeee, h AKAROK MOCIIIIT!!!!!!!!!!!
Csak eddig egyáltalán nem foglalkoztam a kétüteműekkel, kiv a kisebb KTM-eket Mióta azonban megláttam az Aprilia RS familyt...
Off---Legújabb Motorrevüt olvastátok? Lovas versenyző úr valamikor, még az átkosban motorozgatott, és krosszmotorral állt 1 kerékre, aminek az lett a vége, h hátraesett, és csigolyatörést szenvedett... nem elég, h az autósok piszkálják szegény motorosokat, még ez is... Ez a motorodról jutott eszembe... Bocs
Nnnna, on--- Aprilia RS!
ajjaj biztos akarsz te mocit
utcai-terep feles gumik....majd jövőre lesz rajta sm szett.... hát igen köszi köszi szép meg jó kis motor
2T= 2 tact... Vágom Tényleg szép a mocid! De ezek milyen gumik? Supermotora hasonlítanak....
Szép színes
2t= 2 ütemű.....rx az szép enduro
ajjjajjj
Az RX az milyen?
Köszi a segítséget Zsóti Mi az, h 2T?
nekem rx van
A 125-ös a és 250-es is nagyon brutál gép a kategóriűjában. A 250-es az egyik legjobb nagyszériában gyártott "utcai versenymotor".Bár utcai használatra nem igazán alkalmas.De viszont egy motorossal aki tud rendesen pályázni 750-eseket 1000-eket lehet vele pályán alázni. De igényli is a szervízt de hát 2T ás azzal foglalkozni kell.Aki igénytelen motort akar venni vegyen valami japán gépet. Jah és az RS125 szériában sokkal jobb mint egy mito és ez mindg így volt. Nah lépek motorozni
Neked is ilyen van? Nem tudsz valahol tesztet ezekről a gépekről (kiv totalbike, azt ui már olvastam...)?
250es az brutális erőgép...csak pályára
Ma nincs fent senki?
Szevasztok Aprilia tulajok/maniasok! :)
Olvasgattam a forumotokat, es egyre jobban tetszenek az Aprilia RS-ek! Tesom is tervezi a jogsi megszerzese utan egy 50-es beszerzeset, en pedig - ha megvan az A korlatlan-, akkor egy 125-ost v 250-est szeretnek! Es ehhez kernem a segitsegeteket!
1, Arra lennek kivancsi, h alapbol milyen motor az Aprilia RS? Miben masabb, mint japan tarsai, pl egy TZR, v NSR (plusz az is erdekelne, h jobb-e a Cagiva Mito-nál?)?
2, Evjaratonkent mennyi a realis ara, pl egy 1998-as, 2000-es mennyibe kerul?
3, Mire kell figyelni vasarlasnal, ill. karbantartani mikeppen kell (mit, mikor kell benne cserelni, lancot mikor kell fesziteni, gumikat mikor kell cserelni es milyen marka a legjobb, es azt is hallottam, h a futurabol hullottak a csavarok- ez igaz-e az RS-re?)? Milyen az alkatreszek arfekvese?
4, Hany kilometerrel erdemes megvenni egy RS 125-ost?
5, Milyen a gyorsulasa, es ezt mennyire befolyasolja az, h kb 90 kg vagyok?
6, Erdemes-e megvenni egy zsir uj RS 125-ost 1.2 millaert???? Mennyiert lehet majd eladni?
7, Ja, es a legfontosabb! A 250-es miben ter el a hengerurtartalmon es teljesitmenyen kivul? Mennyivel jobb? Miert olyan ritka??? Szerintetek RS 125 v 250? Ja, 250-est legolcsobban kb 600-ert lattam... Er ez ennyit ( 3 evesen meg kb 1.5 milla...)?
MIERT PONT APRILIA??? Nekem nagyon bejon, de igazabol egy profi velemenyere lennek kivancsi! Arra, h miert kerul ujonnan annyiba, mint egy par eves 600-as japan...?
Segitsegeteket elore is koszonooom!!!!
rossz hírem van :((( elvittem szerelőhöz és euringre nem lesz meg a gép. csomó mindet kell rá venni, az egész lánckerék szétbaszódott... a szivem szakad meg
nem... legalábbis én úgytudom mivel a plexi kétirányba görbül és emiatt gyűrődéses keletkeznek a fólián
Jó estét motorosok!!!
Le szeretném sötétíteni a pleximet....................
Kérdésem az hogy megáll-e rajta az a fólia amia kocsikon van?????
5hónap
eltiltották?meddig?
rendszámos lenne a gép csak a hülye levette míg csak 50es jogsija volt és eltiltották:S
ezert jo a rendszammal :D
grat a mocihoz és bmentest de naon vigyázz a zsarukkal ha 50esként hajtod mert szomszédomat amikor vette aznap este megfogták rs 125el 50esként és lebukott egyböl:S szal ha megakarnak állitani ne a féket hanem a gázt húzd
grat, szép masina . jöv hétvégén euroring