Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Héé! Tuki! Rendszám nélkül nyomod a karikázást???

Tegnap vettem, jelentem meg van a 125-ös géposztály!!!!
Hallod boccs de ezer dolgom van... nem tok ma bemenni ricsfildre
ja nekem 2ezer ft volt előre hátra felrakással
Najó, de ez baráti ár volt.
14 ért
annyira nem gáz ez a fékcső, és 14-t láttam a nagyvas.hu -n rs-hez...
Bencce!
Egy Ovodás nevű helyi haver beruházott és vett egy valag alighasznált fékcsövet, mindenféle méretben, elég olcsón... miután felrakta a ducatijára és bevállt Neki, ezért odamentem, kiválasztottunk az enyémhez megfelelő méretűt és felraktuk :)
Sajnos már nincsenek Neki :(

Dadis,
azért ezek lőtték neki városban is, volt hogy 120al mentem utánuk... Bár ezek normálisak voltak, mert be voltak öltözve rendesen :) de városon kívül úgy elmentek hogy csak na :(( kéne + 100 paci :))
de akkoris, ezt a tegnapi moccozást soha nem fogom elfelejteni, kurvajót kanyarogtam, és sikerült faragni a majrécsíkomból is
mivel használtam vettem ezért fogalmam sincs mennyire újak ezek a dolgok. de eléggé leamortizáltnak tűnnek. 10 éves motoron ugyanaz a fékcső van... semmi kedvem h elszálljon alattam meg aztán pályázni nagyon sokat akarok jövőre és ahhoz sem árt egy fémfékcső. de csak előre, hátra marad a régi. na a most a féktárcsa sem lett 10 éve kicserélve, de az talán még kihuzza. fékek porvédői szarrá mentek azok a kis szimeringek. hátsó felniben kikopott a csapágyház... olajpumpabowden kiszőrösödött fékfolyadékom az meg olyan fekete h pfffff.... szóval sok kis dolog összejön. és mondom akkor még a dugót meg a hengert le sem cseréltem ami még elbír elvileg 5-t de nem akarom h a lötyögés miatt szétpattanjon és tönkrebasszon mindent. de azt lehet még húzom.
esett vele
az egész kipuff épített, kép most nincs róla
a kabi megvan én 180cm vagyok
Bencce, Te micsálsz azzal a motorral hogy új felni, féktárcsa, fékcsövek, meg minden szar kell rá? Milyen sűrűn cseréled ezeket? Mert egy fogaaskerék-láncszett simán ki kell hogy bírjon 10-15 ezer km-t szerintem, de szólj ha rosszul gondolom. De a felnit akkor sem vágom, h az hogy "használódik el"
100körül kijön... a felni megvan már
dehogyis annyi nem lesz

http://www.drbike.hu/cikk/0637/169669/12000_motor_1.h tm

hejj csak nem én vagyok a kép leges legközepén felhajtot plexivel
csak ugy megjegyzem :te ha ezeket megcsinálod/tatod 300E Ft+++lesz a számla .......ennyire szerintem nem kell maximalistának lenni....de te tudod
jajj majdnem kifelejtettem h uj gáz és olajpumpa bowden:)
jövő szezon végén adom el... majd ha e-ringen nem tudom hova javítani a köridőmet vele akkor mehet
és akkor megint beleversz 80-100ezret??? [O10 és eladod vagy mit csinálsz vele utána??
ja meg lehet uj indexek meg kap egy felnicsikot is:)
na kezd összeállni h mi lesz az öszi beruházás mielőtt elteszem:
-új fogaskerék előre hátra
-új lánc
-uj fémfékcsövek
-előre uj fékbetétek meg lehet féktárcsa is
-olajok (teló, fék...stb)
-pilot power előre is
-minden kábelezés rendbehozása
-összes lötyögő szar felujítása, pl hátsó fék meg a kitámasztó meg mittomén a kuplungkar is
-új hátsó felni

meg gondolkozom az uj persely és dugón is, mondjuk csak 5000van benne de lötyög és nem tudom meddig merjem hajtani...
október közepén kezdődnek a munkálatok
Az Aprilia fórum már él az oldalamon :-D www.tinracket.extra.hu.
Ja, meg Kornél, az épített kipuffodról majd mutass már képet plz.
De csak a dob vagy az egész épített?
szal nem milyen mért, hanem milyen méret :)
Kornél! Megvan még a dzsekid? milyen mért, hány centi vagy? mennyiért adnád?
dávid holnap nem futunk össze valahol ?
Én múltkor mentem a Kerepesin befelé, szokásos óriási dugó áll minden én meg gurulok a sorok közt a pirosnál. Faszi előtt volt kb 30cm hely és addig ügyeskedett h ne férjek el a sorok közt. De rábaszott mert elfértem mégis, beröhögtem az ablakon és továbbmentem
Fú, bazz. jövök most egy fél órája haza a városban, megy előttem lassan egy kocsi, mondom nem előzöm meg, ráérek, és meglátott a bal oldalban egy üres parkolót, csk túlment rajta (mint utóbb kiderült), erre egyszercsak megáll, és hirtelen elkezd tolatni az út közepén, én meg már hiába csáltam volna bármit is, csak azt vette észre mikor nekitolatott az első kerekemnek és elkezdett tolni hátra, én meg ordibáltam neki h "Mi a faszt csinálsz Te barom??", erre kiszállt és azzal állt nrekem h ő nem látott engem a tükörből, mondom 3 tükör van azon a kibaszott kocsin, la. 1et beállíthatna normálisan, mert nem is voltam a seggébe, biztos volt előttem vagy 5-10 méter. Szerencsére nem lett semmi baja a mocinak, csak a féktárcsámon lett egy pár karc. Annyira balfasz kocsisok vannak hogy az valami hihetetlen...fassszom