Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na már sikerült, nem szóltam
már meg is van most próbáld ezer hogy megy:D
Kár, hogy nem lehet reggelni, mert van 3 e-mail címem, és mind3ra kiírta hogy ez az e-mail cím nem tűnik valósnak, szal majd szólj ha tudsz megoldást
JAjJAJaj
bocsi fiuk véletlen karbantartásra raktam de most már megy
www.tinracket.extra.hu
AMugy az kurvára nem élmény hogy sokszor akkora 4T-el motorozik az ember az a jó ha többen 2T-elmotoroznak valami fasza kanyarokkal teli útszakaszon nah az a legnagyobb élmény.
Hapi ez mind nagyon szép csak nem nyitja meg az oldal.
én is voltam már így... és mekkora jó volt velük menni
Városban ahol gyök 2 vel gurultak és törölgették a plexit, meg nyújtózkodtak, ott te húztad neki mint egy ökör, istenem, lol :)))
üDv.
MOSt már elérhető a weboldalam a
www.tinracket.extra.hu címen....
Most nem kell email megerősítés a regisztációhoz ugy hogy hajrá
Itt van privát üzenet küldés nem kell emailozni van fórum stb még nisc kész a többi rajtatok is múlik menynit segítetek(Linkekbe videokba stb..)
Van chat is ahová sajna külön kell regizni de megéri ez egyedi chat nem más chatszerver egyik szobája :D
Hírbeküldés, chatbox, stb.
GYertek fel és nézzétek meg ha vagyunk többen mehetne egy kis chatelés is:D hogy teszteljük a rendszert.....
Ja és akinek van saját oldala szivesen kirakom a bannerjét ha van...
Köszi Kálmándi
ja jó kis biznisz a sütihordás
tyt olvastam h vettél még fékcsövet a futuráhzoz. vettél cm-re vagy és megcsináltattad vagy tipushoz?
ja vannak iyen akciók... engem most nem akarnak iyenre rávenni... rohadt életbe. na mind1. mennem kéne a szerelőhöz
kapott a kis ária fincsi 95ös italt meg egy kis olajat, és mindezért csak el kellett szaladnom diósdra sütiért, ez jó biznisz volt
rám is..
rámjön a tatyóm simán
amúgymeg ma jól elmotoroztam a kajapézem :D
Majrécsík killing projekt folytatódott, átugrottam maroslelére, arrafele jót kanyarogtam, aztán meg a Szegedelőtti Mol-os körforgalom - Tápé TT-t nyomtam ... beleraktam gyorsanfrissen egy 150 kilcsit a gépbe... bakker nagyon kéne má szervizbe vinni, mostmár télleg nem nagyon mocizhatok vele... de ez a mai isten volt... motoroztam együtt pár nagyobbal (gixxer 600, 750, 1000 na meg egy Hayabusa), hát mentem utánuk, szegény kis RSem derekasan helytállt amíg ki nem értünk a városból, mert 160al mentem utánuk de úgy le voltam maradva mint a szar :D
hova rakod a sütit? nekem nincs az a hátizsák ami rámjönne bőrruhában gerincvédőben...
háhááá megvan az ürügy h tankolhassak. el kell mennem sütiért
akkor nekem elég 10 mert power alatt is gyorsabb leszek nálatok pfffffpfpfffpfffff
hát én 15-t viszek asszem. de ugy h teli tankkal indulok, aztán meglássuk... 8 a beugró aztán nem ttom mennyit fogunk elfgoyasztani.
köbö mennyivel számoljak? te mennyit viszel?
nagyon jó! én is holnap fogom ledolgozni egy részét
mennyit fogyaszt ar rs 11000-re pörgetve ???
bazzeg ne is mondd, rohadtul nincs benzinem
ahhoz képest h milyen szar időt mondtak 1000el virít a nap... kár h porzik a tankom