Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy néz ki tudok menni E.ringre 7végén. lehúztam bratyómat, majd ledolgozom náluk
ja csak nem járhatok igy suliba meg dolgozni...
amúgy van egy jó hírem hétfőtől kezdek A1 tanfolyamra járni és tavasszal veszek vmi 125ös gépet.
én nekem 2év múlva kell dönteni hova tovább szóval van egy kis időm még
nehéz ez a marketing suli??
sztem nem szar, csak egyszerűen biztonságot ad ha be vagy öltözve rendesen
Bencce, hát ezért ne ülj fel cipőben
Én amióta megvan az RS, nemnagyon mentem vele úgy, hogy nem voltam teljes bőrruhába, gerincvédőbe, mindenbe beöltözve.
én is kermarketinges vagyok csak én német nyelven
ugye miyen szar... utálok cipőben váltani is
Peterman,
Te mikor voltál benn mocival? sajna nem láttam a mocid a TIK előtt, pedig majdnem mindennap jártam arra.
Bencéhez hasonlóan én sem vok képes full szerelés nélkül motorra ülni.
Amúgy a Gazdaságtudományi karon vagyok, Kereskedelem és Marketing szakon. És Te?
Miafenének nyúlkál hozzá a motorodhoz? Lekell ütni a francba :)
nagggggyon király! akkor egynlőre 2 mito és 3 RS és akkor ha fábián jön meg talán krisz akkor 5 rs... ricsinek szólok hátha jönne. és majd jól lealáz mindenkit
Keresnélek ha fellépnél végre kurva MSN-re .... ha még mindig szar akkor rakd újra...
én is így jártam csak bőrcucc nélkül, te hova jársz?
Peterman!
Ja énvoltam.. elmentem a diákért, ott elmondták (másfél órás sorbanállás bőrcuccban ), hogy nem nem jött még meg pestről...
aztán még gurultam 1 kört szegeden :))

Hapi!
köszi h teszteltétek hogy törik az index
király h nem szakítja ki az idomot!
amúgy jobbulást a mocinak
én is MEGYEK!!!!
persze ha dávidka megkeres...
kész a mito pisálás sokal jobb let
hát mindig az az utolsó kör ameyikben elesel. de nem baj az.. most qrva jó lesz a sok 2T!!!! alig várom 4-5en megyünk kb
a húgom meg a nyár eleje óta. De már egész jól megy neki a váltás. Ahhoz képest hogy lány azért vmit tud. Igaz apum sisakja a gödrös utcákon lötyög a fején
hát jó de én öcsém 6éves kora ota motorozik
az én tesóm is 12 éves de ő még a simsonnal megy és lány. A hondát még nem merem neki oda adni.
a vidire irtam amit linkeltem tanuljatok már arra a kibaszott elözményre rákattintani! tiszt. a kivételnek

én öcsém 12 éves és ment már párszor az RSemmel lába nem ér le de jól motorozik 100at már ment vele
íme az új nevem :))))) (Titka)
Nalátod ezért vezettem be azt a szokást a családban h a motoromtól mindenki 2m-es távban marad, különben átmegyek rámbóba és lekaszabolok mindenkit
Nagyon jó a ruci tökre elégedett vagyok vele. Mikor felülök a moccra kell 1-2perc amig minden megtalálja a helyét, de aztán nem is érzem szinte h rajtam van. 1edül az h a térdhajlatomat dörzsöli, ha nem veszek alá semmit. Meg a szellőzése is baszottjó sztem, szal nagyon elégedett vok
héé az utolsó kör volt baszod de ismerd be hogy nagyon állat módjára mentünk