Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JA tesómnak kicsit nagyobb baja lett...
lement az anyajegye meg a lábán kezén a bőr....
mikor megláttam amotor tiszta véres volt kicsit meglepődtem...
HA nem tudják megcsinálni akkor tesóm reggeli pénze a zsebembe jön 1 évig :)
remélem....
ja és az index menniybe fájhat?
ja meg eltört a fekete esőelvezető müanyag vagy mi ami a tank elejének az oldsalánál van az idomot kapcsolja össze a vázzal hogy ne legyen ott juk....
remélem nem sok pénz de nem is az idegesít haneam hogy vigyázok rá aztána fasz tesóm összetöri...
nem komoly lehet venni polirkrémet, és ronygall finoman dörzsölve simán kijön nem is fog láccani ha nincsenek bent mély karcok hidd el nekem bejött
rsata!
Remélem nem rám értedded ezt a barom állat dolgot mert azért morcos lennék...
Attól, hogy rákérdeztem erre a motorfékes dologra nem azt jelenti, hogy feszt ezt csináltam...
amúgy meg sajna már 1,5 éve nincs mocim de talán holnap beújítok egy 96-os rs125 re...
TEsóm 14 éves és szoktam verni de nem komolyan...
De képet csinélok róla egy rerc és berakom....
hugom van 11éves
tesóm ellopná a motorom és felborulna vele tuti kifizettetném a 2xesét a kárnak utánna meg gyomrontérdelném és megrugdosnám mikor a földön van
Jó lenne a müanyag natur fehér fénnyel remélem nem nehéz megcsinálni kicsit megrepedt a felfogatásnál
az idom de nem vészes 1 cm se azt meg észre sem lehet venni.....
Tesóm jobban szar mint én itt sír vazzeg hogy nem akarta szégyelli mindjárt megőrül stb úgy borult fel hogy az elsőfeéket erősen behízta és kicsuszott.....
Én meg nem bántom vazzeg sajnálom mindjárt itt hal meg
jah ha kikeverteted a színt egy jó fényező egy fél nap alatt megcsinálja ugy hogy a matricát sem veszi le
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Tesóm elopta a kulcsom hogy megforduljon a motorral erre felborult a füves kövön és letölr az első index meg összekarmolta teljesen az oldalát a motornak.....
ÁÁÁÁ
MEnyire számíthatok a matrivca nem ment le csak a fehér fényezések meg lehet valahogy csináltatni újrafényzni
áááááá
na megyek haza bp-re végre... 50 órát dolgoztunk ezen a héten...
miyen a ruha titka? azért tök jó biztonságot ad nem? én utálom ha nincs rajtam, még azt is amikor csak a kabát van rajtam... sőt ha nincs gerincvédő de teljes a ruha, az is zavar:)
hály Tyt!
láthattalak téged ma (szeptember 15-én) Szegeden motorral a TIK előtt?
""Kelemen Anna a Reggelinek adott egy nyilatkozatot, amelyben elmondta, búcsút int a médiának."" pffffffffffffff
"en megertelek amekkora pozer vagy meg kanyar elott elesnel"

áááá ezeket a szövegeket amik itt mennek
nono, azt azért nem szabaggya
en megertelek amekkora pozer vagy meg kanyar elott elesnel igy en is nehezen vallalnam be.
"de utcán nem is megyek padlóval kanyarban" palyan se mennel felgazon se
Dob el a ruhát és ha jó a méret én meg felveszem:D
vááá bibis lett a térdhajlatom a ruhától
perzse 15X 5 centis
és egy idomra vehetsz 30-at
nem bíztAt téged senki semmire
hát úgy mész h ne dobd el a gépet... lehet biztonságosan is menni pályán. pl kérdezd meg jamalt h kell
a karnonfólia mérete az 150*50 Cm vagy mm?
hapi, köszi, de újdonságot nem mondtál....

Bencce
dehogynem akarok.. jómúltkoriban le volt zsírozva a dolog h megyek Dadisékkal, télleg elintéztem mindent, akkor épp volt pézem, stb de lefújták az egészet...
kedvem megvan hozzá, gyerekkorom óta álmodom arról hogy végre pályára mehessek... viszont ottvan az is bennem hogy mivan ha eldobom a gépet? jó tudom, utcán még nagyobb az esély, de utcán nem is megyek padlóval kanyarban, meg nem motorozok (mindíg :D ) határon... ergo pályán mégiscsak veszélyesebb.. és baromira féltem a motorom, ha ezt összetöröm, akkor gase van, mert a javítás meg minden már saját zsebből menne teljes mértékben.. mivel rendszeres keresetem nincs (csak időnként) ezért fosok az egésztől...
kibaszottul féltem ezt a motort, ennyi legyen elég...

amúgymeg tényleg le vagyok égve mint a szar momentán... ja mégvalami... nem fogom 5000kmel vinni a 4000es szervízre... mindenki azt csinál amit akar, de engem ne bíztass h később vigyem..