Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi az ára?
z3t0r! nekem van! BONTATLAN
szia!
Tudtommal a gyári nyelv valami magnézium alapú ötvözetből készült, ami legalább gyenge is. Majd kijavítanak ha nem jól tudom. Az utángyártott viszont alu.
Satya! képeket tudnál még küldeni róla?
Hali! A multkori tanácsokat megfogadtam, most már nem füstől a mocim.(csak amennyire kell neki) Következő probléma: a motornak akapjáraton elfogadható a hangja, de mikor ráhúzom a gázt, valamiért nagy lessz a hangja. "Ezalatt nem azt értem ami természetes!" Attól lehet hogy nagyobb fuvokák vannak benne?
Ez aluminium szerű anyagból van? nem a folytott rs be való vas nyelv, aminek nem is volt szára?!
Ha csak eltörött és alu, akkor kellene, Igen. Póstázhatod is, ha neked úgy megfelel.
kösziönöm. Hegedüs Dániel, 7544 Szabás fő u 33 c
Van 2db power nyelvem, mind2 szár törött, odaadom öket 3eft-ért ha érdekel
...az első kép nem hiteles, már nullás a azóta a gumi. ezt el nyomtam, más képet akartam.
Eladó a motorom;
Power nyelvet keresek, töröttet is!
valaki írjon! köszi.
Szia márkajelzést nem találtam, de nagyon kőnnyű az egész dob, a 2 db-ért 15 ezret kérnék.
Eladó!
satya az a sport az mit takar ?valami márka, meg mennyi ?
nekem 1 arrow rezó lenne, dob már nincs :)
valakinek nincs esetleg vmilyen eladó sportdobja?
Üdv.
Nincs valakinek véletlen kuplung bowdenje? Enyém a minap megadta magát és sürgősen szükségem lenne másikra.
hát észrevenni. az a gond h az rs 50 ekeidomjába bele fog logni a '25s kipufogoja valoszinüleg
köszi a választ, írtad, hogy más szögben, szerinted nagyon észrevenni? vagy türhető még?
rámegy csak kicsit más szögben. meg feszegetnikell.

mondjuk én 125s idomot raktam 50esre...
Eladó RS kipúfogó , gyári és egy sport
15000 eft
szerintetek az 50 es rs idomok rámennek az 125 re? vagy kicsik rá?
Köszi Tyt csak biztosra akartam menni
kiírta h felvettelek? ha nem légyszi vegyél fel te: joddye@gmail.com
~12200