Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó
eladó!
rotax 123 váltó 4ezer ft
önindító 3ezer ft
devily16!
Vertex dugó, h bírja?
Köszke
Ha kiiktatjuk a cdi folytást akkor a felső tartományok ugyanolyan szépen forognak majd ki, és nem is lesz torpanás 5-6nál?
mond a számát.
még nem tudom hogy milyen design lesz rajta. Valamit kitalálok
cdi fojtással 5-6000-nél torpan
felmatricázod a gépet? v vmi egyedi lesz?
jojo télegg:D
szívlámpás rs-ekkel mi talán még szerencsésebb helyzetben vagyok mint akinek a legújabb van. na azokba bent virít asszem euró 3
foJtás
áh majd komplett motort. de ez zavaro hogy toljam feljebb:D bár sztem a kipum még folytott. bár ha folytott akk lehet még enyit se emnne., viszont nincs rajt nyoma h belenyultak volna.

esetleg ha mondok egy rezo sázmot vki megtudja modnani h vane benn folytás meg hol?
jaja tudom beszélek vele msn-en. de ami neki volt az 6-7000körül torpant asszem. na mind1 holnap cserélek benne gyertyát mer 9es van benne tom nemlehet ettől gond vele, de lesz időm megnézem a cdi-met
az a foJtás 5és6ezer között van.
elvileg a gyujtáselektronikán kilehet bizbaszolni egy folytást. nézz visza komokat devily 16 1x leirta képpel ilusztrálva hogyan..
az komoly... hátakkor nemtudom. vegyél bele 600rr blokkot:P
amit felsoroltál az van haveromnak.. nem ájjulok el tőle:D kbaz a gyorsulás mint most az enyém..végre meg 170 körül
Ha van rá pénzed, akkor JollyMoto vagy Arrow.
tegnap miután kipocoltam a powert észrevettem hogy ilyen 2500as fordulaton csattan egyet. vagyis 2000és 3000között katt. szóval szerintem a powerem+minden jó rajta viszont 8000nél megtorpan. motorikusan tökéletes vagyis húz 4000-től 8ig szóval nincs meghalva a henger meg ilyenek. valami elektronikus folytásra gondolok. pedig ez a motor még a 2003as kiadás. valakinek nincs tapasztalata efélével?
jól beszopatál bence, legalább irhatál volna annyit hogy tárgytalan, hogy ne várjam.
igy lett volna korekt.......
Milyen kipufogót ajánlotok a motorhoz ?
Csatlakozom az előző hozzászóláshoz ! Szerintem is ez a legjobb 125-ös moci
Én a 122-es rotax motorosat szeretem de persze a többi is nagyon király volt már egy pár db.
Én megvoltam!
A legjobb 125ös motor!
Sziasztok!
Meg vagytok elégedve az RS-sel? Mennyire "vad"?