Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet nem bírja el a motorod ereje a hosszabb áttételt.
váltottam áttételt 15/39ről 17/39re.... de a sebesség 149ről csak 152re modosult:S... vmi itt nem stimmel.
felvettelek!
Ha csattog a váltom és nehezen kapcsolható az üres, 1 olajcsere megoldja? más baja nincs.

milyen olajat ajánlotok?
Hali. Ezen a számon elérsz: 06207756118 Én kb 2ezer ft-ra gondoltam mivel el van törve a szára.
a szám alapján nyitott a rezód, de vegyél már föl msn-re kellene a vázszám, meg ilyenek is...
aprilia-MP01 e11-0039

ez lenne ami rajt van..nameg h made in italy...

más. a vázon van egy aluminium biléta amin vannak irva hasonlos zámok plusz az alvázszám. meg van rajt vlami tipus jelzés is.. az enymé vmi various 0B
Igen, érdekel, ezt írtam... mit írhatnék még ?!
Légyszíves írj te nekem 1 elérhetőségedet! +, hogy mennyi pénzért szeretnéd 'elajándékozni nekem.
köszi
Hali! Nekem van egy Rs 125-ös power nyelvem aminek a szára el van törve de maga a nyelv az tökéletes. Ha érdekel írj!
jópénzért eladom
Nekem is állandóan 90fok körüli volt anno az af1 futurám városban.
Felforrni nem tud?
Sajnos ez ilyen. Nincs a hűtőn elektromos ventillátor, ezért ha nem kapja a rendes menetszelet, felkúszik a hőfok. Melegben, 25°C felett városban lámpánál zöldre várva, majd araszoló kocsisorba beragadva, majd ismét lámpa stb simán összejön a 85-88°C.
városban ojan 70-72...
nektek hogy bírják a meleget az rs-ek,mert nekem városba párszor felkúszik majd csak 90 fok körül
Hi!
Innen valaki vásárolt már? Valakinek tapasztalata van velük?Nagyon jó áron árulják a használt mocikat.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-393
1915
Sziasztok!
Van valakinek esetleg eladó power nyelve, érdekel olyan is aminek le van törve a vége/nyele
...hozzáteszem az ilyen az ajándék áron.
írhattok ide is vagy 30/ 5506 386 köszönöm.
Hali a műszerfalról tudnál képet küldeni ?
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/170815/APRILI
A_RS_125_ALKUK%C3%89PES!_.html
6000ft-tól a csillagos égig:Đ
tudok szerezni hengert olcsó pénzért, de azt perselyezni kellene mert eltört a gyűrű és bele mart a hengerbe
Sziasztok. Uj dugyattyú(k) milyen árban vannak a mocihoz?
használható 122es hengere nincs valakinek eladó?
akkmegprobálom hnap kibogozni
Sziasztok!

A cdi folytás(5-6ezernél torpanás) kiiktatása nem befolyásolja a felső fordulatszámokban (10-13000) a működést?

Tehát utána szépen ugyanúgy kiforog mint előtte, és nem torpan 5-6nál?
nem feltétlenül. de a rezó szám lenne a lényeg