Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennek semmi köze a felső ford.számtartományhoz, csak 5 és 6 ezer között módosít.
13900... valoszinüleg első dugo. tény h elég sok. de van a motornak ereje bőven. még ilyen átételel is. nemértem mért nem megy végre...
160/60 a gumiméret
Köszi szépen már akkor lesz mihez viszonyítani!
hello
rotax 123 as hoz jó ez a dugattyú? milyen méretű? esetleg külön is eladó?
A 150/60-as gumi elvi 1,922-es kerületével számolva.
Ha van kedved mérd le pontosan, mennyi a hátsókerék kerülete. Mennyi utat tesz meg egy teljes fordulat alatt.
16/39-el 12450
Külön a power nyelv eladó? ha igen, mennybe kerül?
Elmondásod alapján vmi tényleg nem stimmelhet! Ekkora áttétel változtatást jobban +lehet érezni, annak a motornak elfogy az ereje.
Mennyi km van a dugóba?
Az enyém széria motor (2003as, 28as DellOrto, vakcsöves, fojtott rezó, ezeket leszámítva fojtatlan) 17/40es áttétellel kiforog 6.ban 12 ezret és halálpontosan 170et megy óra szerint, GPSsel 159! Nem hiszem, hogy ennyit számítana az, hogy ki van polírozva a dugó és a hengerfej...
felelőtlenség csak így osztogatni
be. főleg még magasított plexim van beis férek...
aprilia rs 125 alkatrészek:
tuning gyujtás vezérlő=25eft
henger-ujdugó gyűrű=40eft
powerszett=30EFT
........STB KÉPEN LÁTHATÓ ALAKTRÉSZEK ELADOK.
ÉRD:06705377495
igen kiforog rendesen. egyenletesen fog gyorsulni
Szia!

Nekem 16/39 van rajta...megtudnád nekem mondani hogy úgy mekkora fordulaton lesz valós 170?
16/39-cel próbáld meg
Sziasztok!

HARMADSZORRA is szeretném megkérdezni olyan embertől akinek van tapasztalata CDI módosításban, hogy ha kiiktatom a fojtást belőle (elvágom a hidat, és nem akad meg 5-6000nél) akkor a felső fordulatszám tartományok ugyanúgy ki fognak forogni szépen?

Köszönöm előre is
Az elvileg 155. Ugye teljesen bebújsz a plexi mögé?
hát...10700 ig forog kb
de lehet tovább kéne huzatni ak felmenne még de hol találjak akora távot..
Ja... Mondták...
Valós 170-hez (nem óra szerint), gyári 17/40-es áttétellel 12000-et kell forognia. De a 17/39-el is 11700 kell hozzá. Ezek a fordulatok szériamotorból 6-ban nem könnyen csalogathatóak elő.
de mondták h gyári motor is viszi a 170et....ha ninsc benn folytás..
passz de másik áttétel volt ben erő bőven
gyári motortól amúgy se várjál ennél többet,erő sincs benne hogy ezt az áttételt leforogja
Dugattyú állapota?
Ezt a nyitott dolgot honnan nézed?