Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"mivel benne van az összes gyári fojtás "

Hát ezt szerintem hagyd ki a hirdetésből, a vevőd a halálba fogja kívánni pl. az elektronika fojtást...

Arra a kérdésre továbbra is várom a választ, hogy szerinted 20.000km miért lenne sok? Meg miért lenne agyonhajtva? Ha nem váltottam volna kocsira, én ugyanúgy mociznék ezzel a géppel nyugodt szívvel ,mert teljesen rendben van :)
Jobb ha tőlem tudod meg, 20.000km egy jármű életében SEMMI, dupla nulla. Gondolom láttál már motort 100.000kmel szalon állapotban, talán a gazdája vigyázott rá? nem?
Egyszerű, mint az 1x1, van az a pénz, amiért nem válok meg tőle, annál fontosabb nekem, és többet is ér. Nem az a célom hogy mindenáron eladjam, inkább az, hogy a megfelelő pénzt megkapjam érte. Érdeklődőkkel tele van a padlás, komoly is akadt már, csak egyik nem kapta meg a hitelt, a másik az mint mondtam a jogsijára vár, de ha nem viszik el, akkor nyár vége fele ő neki eladom. Most azért akcióztam le, mert szeretnék venni pár dolgot a kocsira :) És az árából venném meg azokat. De ha nem viszik most, majd elviszik később, én meg szerzek lovettát máshogy :)
Peace
Egyébként szerintem ha valaki RENDSZÁMOS motort akar, annak magyarázhatod hogy a tied vegye meg, mert x ezerrel olcsóbb, meg az enyém sok kmes meg leélt :D
A tieddel max libát lehet kergetni a mezőn, vagy pályára vinni.
Afelől viszont nincs kétségem, hogy pályára a tiédet választanám, de ha papír nélkül vennék RSt, akkor a tiednél is olcsóbban találok, pályára sokkal jobban felszereltet.

Szóval szerintem hagyjuk ezt a versengést, nem egy kategória a két motor.
Szerintem elég rossz ötlet egy papírozhatatlant hasonlítani egy papíroshoz. Ha jól tudom a tiéd nem helyezhető forgalomba nem?
Innentől kezdve :)))

20000 sokat futott? Hát :) Én inkább vennék 20.000kmel olyat, amiben mindig minden időben ki volt cserélve, és bármit elolvashatok róla 4évre visszamenőleg a fórumon.
csak ebben a hirdetésben még olcsóbb is
Nem tetszett annyira és találtam rá egy vevőt, azóta nem igazán nézegettem, de biztosíthatok mindenkit, hogy nem volt törve!
http://www.kepesmotor.hu/april...

nem felejtetted ki, h nem hejjezhető forgalomba? sztem egy motorrol van szó... vagy tévednék?
Egyébként nem tudom mi a jobb, venni egy 4éves agyonnyúzott (kiélt :P), motort 20000km-rel, majdnem 800ért,

VAGY

egy 2008as motort ami garantáltan nincs széthajtva (ráadásul keveset futott!), mivel benne van az összes gyári fojtás és csak a papírokat kell elintézni hozzá, teljesen hibátlan, és ezt megkapod 550ért, mert valakinek gyorsan el kell adnia

Csak tedd fel magadnak a kérdést, a belső hangok válaszolni fognak!
Különben meg ha annyira biztos vagy benne, hogy eladod, akkor szerintem úgy is menni fog, hogy másét nem oltogatod. Én abban biztos vagyok, hogy már te sem szívesen jársz egy olyan motorral, amit már agyonra széthajtottál, és tettél bele 20000km-t, mégse fűztem hozzá semmi kommentet.
Úgyhogy légy jó, és sok sikert az eladáshoz, remélem nem lesz már problémánk!
Peace
+30az oldalidom... valoszinüleg eltört és nincs...vagy lelopták v tudomisén....
el tudnád magyarázni nekem hogy hogy tudom szétszedni a power nyelvet és persze összerakni jól? új vagyok még, legalábbis a 125 kategóriában
Csak kiváncsiságból kérdezem hogy miért használtad oldalidomok nélkül? És miértígy hirdeted? Használod nélküle majd amikor eladod felattintod rá és együtt árulod vele hogy nelegyen ilyen hiányos..
ALKALMI VÉTEL! Eladó egy 2008-as APRILIA RS 125, gyönyörű, megkímélt állapotban (2008/6, 125ccm, fedélzeti computer, fordulatszámmérő, lábtartó, önindító, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott.) A motor csak UTCÁN volt használva, pályát még nem látott. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva, igény esetén + 25-30000ft. Szervíz 4000nél megvolt rajta, csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva. Utcára és pályára egyaránt a legjobb választás.
ÁR: 549.000ft
Érd: Tel: 30/9071630
E-mail: rozsa92@gmail.com
Aranyos vagy nagyon, hogy észreveszed a hibákat és hogy még figyelmeztetsz is érte! Le a kalappal előtted, de tényleg! Mindjárt át is javítom, de majd még kukkants majd bele, ha majd az időd engedi.

Köszönet az oldal hirdetésfelelősének!
Engem nem zavar hogy ilyen áron is van rá kereslet de már sok hete látom hogy reklámozod... Akkor azért annyira mégse lehet kapós
Eddig se emeltem, ezután sem fogom.
piaci környezet kvázi =kereslet (meg még jó pár tényező)
"egy hét múlva" nem azt írtam, hogy most emelted...
nem a kereslet határozza meg? nem kötekedés ként csak én ugy tudom
Azért szerencsére érdeklődőim is vannak, többet közt komoly is, aki csak a jogsijára vár! Tudod minden terméknek a piaci környezet határozza meg az árát. Ha drágának tartod, és zavar hogy még így is van kereslet, akkor vagy ne nézd, vagy menj le a strandra vagy mit tudom én :)
majd lesz másik
téged meg ki bántott lelkem?
Nem emeltem az árát, pont hogy levittem, matek órákra nézz még vissza. A változás annyi, hogy az arrowot nem külön számolom. Olvasás órára is vissza! Köszi puszi, béke csá :)
Azért az a 785ezer kicsit húzós egy ilyen motorért... És akkor egy hét múlva még mennyire emeled fel?
am. mitől sárga a hátsó index? Ez gyárilag ilyen?
Tegnap elkelt az rs-em
A szívem szakadt meg mikor elvitték
...birkaszőrme ülés, tempomat, cd rádió a fejidomban...